X بستن تبلیغات
-

مطالب مرتبط
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
-
 تجمع جمعي از دانشجويان دانشگاه پيام نور مشهد در اعتراض به حوادث دانشگاه اميركبير

ظهر روز چهارشنبه جمعي از دانشجويان دانشگاه پيام نور مشهد در اعتراض به انتشار مطالب موهن و كاريكاتور در دانشگاه اميركبير، تجمع کردند.

در اين تجمع كه به دعوت بسيج دانشجويي دانشگاه پيام نور مشهد برگزار شد تجمع‌كنندگان پلاکارت‌هايي با مضامين "دانشگاه اسلامي جاي منافقين نيست"، "هيهات من الذله"،" دانشجوي بسيجي آگاه است"، " ما اهل کوفه نيستيم علي تنها بماند"، "قوه قضاييه هتاکان به حريم مقدس اسلام را مجازات کنيد"، "اميرالمومنين هم نور است هم معصوم"،" براي دفاع از ارزش‌ها تا آخر ايستاده‌ايم"، "عزا عزاست امروز روز عزاست امروز امام مهدي ما صاحب عزاست امروز"، در دست داشتند.

دانشجويان در اين تجمع شعارهاي " الله اکبر"، "لا اله الا الله"، "محمد رسول الله"، "علي ولي الله"، "هيهات من الذله"، "قلم به دست مزدور ننگت باد ننگت باد"، "آزاد انديشه با فحاشي نمي‌شه " سر دادند.

در اين تجمع امام‌جماعت دانشگاه پيام‌نور مشهد در سخنراني گفت: هرگاه ما شاهد پيشرفت‌هايي در کشور بوديم و هرگاه شاهد روزهاي درخشان و اعتلاي کلمه الله در کشور بوديم اينگونه نواهاي مسموم به گوش رسيد.

دکتر آقايي، معاون اجرايي دانشگاه پيام نورمشهد نيز در اين تجمع در سخناني اهانت به ارزش‌هاي اسلامي را محكوم كرد و يکي از اعضاي بسيج دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي نيز در سخناني اظهار داشت: اشخاصي که دست به اين عمل زده‌اند تعريف درستي از آزادي ندارند و مقابله با قانون را با آزادي اشتباه گرفته‌اند.

بسيج دانشجويي دانشگاه پيام نور مشهد در اعتراض به توهين‌هاي اخير صورت گرفته توسط برخي از دانشجو نماهاي دانشگاه اميرکبير به مقدسات اسلامي بيانيه‌اي صادر كرد.

به گزارش ايسنا - منطقه خراسان، در اين بيانيه كه در تجمع بسيج دانشجويي دانشگاه پيام نور مشهد قرائت شد آمده است:در دومين ماه از سالي که توسط رهبري معظم انقلاب به نام اتحاد ملي و انسجام اسلامي مزين شده است، اقدام هتاکانه و تفرقه‌انگيز جمعي از دانشجونماهاي دانشگاه اميرکبير تهران در توهين به ساحت مقدس پيامبر اعظم اسلام(ص)، امير المومنين(ع) و ولايت فقيه قلب نازنين حضرت صاحب الزمان(عج) و همه دلسوزان دين خصوصا دانشجويان مومن و متعهد را جريحه دار کرد.

در اين بيانيه افزوده شده است: اين اقدام مغرضانه و بسيار گستاخانه سبب خشم شديد امت حزب الله گرديده است. گرچه گروه هاي مختلف، خصوصا دانشجويان مذهبي و ارزشي با صدور بيانيه، برگزاري تجمع و اقدامات ديگر اعتراض شديد خود را نسبت به اين عمل کثيف عده‌اي منافق مزدور اعلام داشتند، اما تنها مرهمي که خواهد توانست درد دلسوزان دين را اندکي تسکين دهد، برخورد قاطع و مجازات شديد قانوني براي طراحان و عاملان اين اقدام ناجوانمردانه است.

در اين بيانيه با اشاره به اينكه " دانشجويان مومن، بيدار و هميشه در صحنه دانشگاه پيام نور مشهد اعلام مي دارند که در راه دفاع از ارزش ها با هيچ کس مصالحه نکرده و سر سوزني کوتاه نمي آيند" افزوده شده است: افرادي که با اهانت به ارزش هاي والاي اسلامي مي پندارند خواهند توانست در عزم و اراده ما در پيروي از سيره معصومين و تبعيت محض از ولايت فقيه خللي ايجاد کنند، بدانند با اقداماتي از اين دست فقط روز به روز خود را منفورتر و منزوي‌تر مي‌کنند.

در اين بيانيه با بيان اينكه از دولت مهرورز، ‌دستگاه عدالت محور قضايي و ساير نهادهاي انقلابي مي خواهيم با چنين اقداماتي شديدا برخورد نموده و متخلفين را به سزاي اعمال خود برسانند، آمده است: در پايان مراتب قدرداني خود را از برادران مومن و متعهد تشکل‌هاي دانشجويي سراسر کشور که با صدور بيانيه و برگزاري تجمعات مختلف اين اقدام وهن انگيز را محکوم کردند اعلام داشته و به همه افرادي که آگاهانه يا ناآگاهانه با توهين به اصولا اعتقادي اسلام آب به آسياب دشمنان مي‌ريزند هشدار مي‌دهيم که در صورت تکرار اين اعمال صلح حسني در کار نخواهد بود، بلکه، اين بار عاشوراي حسيني است که اتفاق خواهد افتاد.

| ۸۶/۰۲/۱۸| نویسنده:دانشجو |


X بستن تبلیغات
-
جستجو در مطالب سایت

 


دریافت اخبار پیام نور از طریق پیام کوتاه
عضویت در خبرنامه
اخبار پیام نور را در ایمیل خود بخوانید
ایمیل شما بدون www
» اگر در ثبت ایمیل دچار مشکل شدید اینجا کلیک کنید

به سایت اخبار پیام نور 1+ بدهید


درباره اخبار پیام نور

آخرین اخبار دانشگاه پیام نور"فراگیر پیام نور"برنامه امتحانات پیام نور" تستی یا تشریحی پیام نور"سیستم گلستان پیام نور " reg.pnu.ac.ir "خبر های جنجالی پیام نور" نمونه سوال پیام نور"دکترا پیام نور "ارشد پیام نور "لیست منابع پیام نور"انتخاب واحد پیام نور"اخبار مراکز و واحد ها پیام نور"عکس های پیام نوری ...
این وب در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است
این وب هیچگونه وابستگی و ارتباطی به دانشگاه پیام نور و مدیریت آن ندارد
هرگونه کپی برداری و سو استفاده به هر نحوه از عنوان اخبار پیام نور این وب بدون اطلاع مدیر اخبار پیام نور غیر مجاز و طبق قوانین تحت پیگرد قرار خواهد گرفت
ارتباط با اخبار پیام نور
با شماره تلفن زیر می توانید با مدیریت سایت اخبار پیام نور تماس بگیرید ارتباط با اخبار پیام نور

آمار سایت