رییس دانشگاه پیام نور استان زنجان تغییر کرد - پی ان یو نیوز - PnuNews - اخبار پیام نور
8 شهریور 1395
علی محمدی رییس پیام نور استان زنجان

رییس دانشگاه پیام نور استان زنجان تغییر کرد

اختصاصی PnuNews.com
علی محمدی به عنوان رئیس دانشگاه پیام نور استان زنجان منصوب شد
به گزارش سایت پی ان یو نیوز علی اصغر رستمی ابوسعیدی رییس دانشگاه پیام نور در حکمی علی محمدی را به عنوان رییس دانشگاه پیام نور استان زنجان منصوب کرد
علی محمدی عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور استان زنجان است
وی دارای دکترای زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه علامه طباطبایی است و پیش از این در سمت مدیر نظارت و ارزیابی این دانشگاه فعالیت داشت
پیش از این سعید صادقی مسوولیت ریاست پیام نور زنجان را برعهده داشت که حدود دوماه پیش به عنوان رییس پیام نور استان گیلان منصوب شده بود (اینجا)
 

درحال حاضر حدود 11 هزار دانشجو در 9 مرکز دانشگاه پیام نور در استان زنجان ادامه تحصیل می دهند این دانشگاه دارای 65 عضو هیات علمی تمام وقت است.

 

قبل از ورود به دانشگاه پیام نور باید بدانید

ورودی جدید به دانشگاه پیام نور باید بدانند

دانلود لیست منابع و ارائه دروس پیام نور ترم بهمن 99 کلیک کنید

 

 

دانلود رایگان نمونه سوال با جواب پیام نور

 

 

 1. رستمی پاسخ

  در 9 ماه چهار سرپرست برای استان زنجان منصوب شده، دکتر صادقی نتوانست بی از 4 ماه سرپرستی کند، جالب است هماکنون ایشان رییس استان گیلان هستند! سرپرست منتصب فعلی نیز فردی با شناسنامه مشخص!

  • سمانه پاسخ

   کدام انتصاب بحق و شایستگی بوده که این یکی باشه؟ بازم خوبه با این تغییرات علمی ها و کارمند ها فکرشمون مشغول میشه، اگه راست میگن توی سازمان که …….. زدن تغییزات ایجاد کنند

   • حسین پاسخ

    فکر میکنم افراد در سازمان مرکزی بیمه سمت دارند شما ببینید چند رییس تغییر پیدا کرد اما دبیر جذب…اعضا کمیته جذب….کمیته های تخصصی….اقای دکتر رستمی خواهش میکنیم از سازمان مرکزی شروع بفرمایید…..

 2. علی پاسخ

  با سلام به استان مرکزی هم نیم نگاهی بیندازید رییس استان تغییر کرد اما همچنان روسای مراکز در حال تعطیلی مراکز هستند و بخاطره حفظ سمت دیگر کاری نمامده است که در حضور کارمند و علمی نکرده باشند.

 3. کارمند پاسخ

  دمت گرم دکتر رستمی ، یه فکری هم به حال استان تهران بویژه مراکزی مانند لواسان و شهریار و …… که روسای اون یه مهد کودک رو هم نمیتونند اداره کنند اونوقت یه مرکز رو با ………. بهشون سپردن

 4. پیام نوری پاسخ

  رستمی واقعا داره پیام نور را نابود میکند

 5. حسن پاسخ

  اگر خوب نباشند باید عوض شوند مسئولان (جناب آقای دکتر رستمی و جناب آقای دکتر حسنی )علم غیب که ندارند بر اساس معیارها روسا تعیین میشوند وقتی اقتدار ندارند تدبیر ندارند و در عمل ضعیف هستند عاقلانه هست که سریع تغییر کنند .
  در مسائل استان مرکزی هم بررسی بفرمایید.
  روسای مراکز واقعا از نظر اجرایی ضعیف هستند و اگر عملکرد رییس پیشین استان مرکزی در انتخاب رییس مراکز صحیح بوده است چه نیازی به تغییر رییس استان بود ؟

 6. احمدی پاسخ

  از اقدام شایسته و بجای دکتر رستمی در عزل مدیران مادام العمر تشکر و قدردانی می گردد . امید است این تغییر هر چه سریع تر شامل آذربایجان غربی نیز بشود .

 7. reza mohamadi پاسخ

  جناب آقای دکتر رستمی
  چرا فکری به حال استان کرمانشاه نمیکنید؟
  واقعا تا کجا میخواد وضعیت بد استان کرمانشاه ادامه پیدا کنه؟

 8. sayad پاسخ

  مگه این تغییرات به سود استان زنجان شده؟ دکتر محمدی قبلا رییس مرکز زنجان بودن کلی بدهی بالا آوردند. حالا رییس استان شده خدا رحم کنه

  • رستمی پاسخ

   بنده خدا دکتر محمدی نبود، دکتر محمدی که اصلا در ماجراها بازیش نمیدادن! ایشان در این حد و حدود نبودند!

   • اکبریان پاسخ

    دکتر صادقی عزیز 9 ماه سرپرست زنجان، فقط وعده و وعید!
    نگو بفکر صندلی دکتر رضایی عزیز بوده، و صرفا داشته برای این بزرگوار کار می کرده!
    تا زمانی که سیاسیون در دانشگاه در ردیف اول هستند، افول دانشگاه اجتناب ناپذیره!
    جایی که باید مبدا تحولات علمی و اجتماعی باشد، تبدیل به میدان مسابقه نماینده و مقامات سیاسی شده، متاسفم، برای دانشگاه، دانشجو، کارکنان، و از همه بیشتر برای علم!

    • گیلک پاسخ

     افرین، از دیدگاه ظریف و افشای عملکرد غیر اخلاقی در انتصابات غیر معمول شما سپاسگذارم! انصافا همین است که می فرمایید! دکتر رضایی از ذخایر دانشگاه هستند! این کار پسندیده نبود!

 9. کارمندان دانشگاه پاسخ

  اقای دکتر
  لطفا استان کرمانشاه هم در نظر بگیرین
  واقعا وضع اینجا خرابه

 10. موحدی پاسخ

  مگر دکتر نصرت صادقی چه گلی به سر زنجان زد، که بردنش گیلان، کار سیاسی در دانشگاه جواب ندارد!!! اینها دانشگاه را با استانداری اشتباه گرفته اند! سیاست زده شدن، دانشگاه را تباه می کند!

 11. استان مرکزی پاسخ

  با سلام
  ریاست محترم دانشگاه جناب اقای دکتر رستمی
  مراکز استان مرکزی بدلیل تبلیغات کلیشه ای و هزینه بر و بدون نتیجه و شعارهای زیبای روسای مراکز در حال تعطیلی میباشند و مطمین باشید اگر روسای کار امد در مراکز مشغول بودند این فاجعه ایجاد نمیشد چون استان مرکزی از قطب های صنعتی کشور میباشد و زمینه جذب دانشو در ان بسیار مساعد است لذا خواهشمند است با دلسوزی و درایت جلوی این فاجعه یعنی تعطیلی صد در صد دانشگاه پیام نور را در استان مرکزی با تغییر روسای مراکز بگیرید.با احترام

 12. علی پاسخ

  متاسفانه توی این هاگیر و واگیر فقط بنفع هییت علمیای بی علم شده از نامه ایی که هییت نظارت و بازرسی به دانشگاهها زده هم توهین به کارکنان آموزش و پرورش شده و مهمتر اینکه توهین به کارکنان عادی در پیام نور که اگر این دو دسته در دانشگاه رییس شوند توهین به جامعه علمی و با آن منافات داره لطفا به کارمند اداری دانشگاه هم احرتام بذارید
  بار سنگین دانشگاه بر عهده کارمند هستش پ چرا کارمند نبایستی هیچگاه بفکر تسدی در امور ریاست دانشگاه باشد؟
  آیا جرم کارکنان عادی چیست؟

  • ح.م پاسخ

   کارمند عزیز بخاطر همین احرتام شماها نمیتونید رئیس بشوید عزیزم

 13. م محمدی پاسخ

  از دوستان خواهش میکنم اگر اطلاعی از وضعیت قبلی استان زنجان ندارند بیخودی اظهار فضل نفرمایند.
  آقای دکتر صادقی در ۹ ماه اتفاقا نزدیک به ۷ میلیارد تومان از بدهی هیا دانشگاه رو پاس کردند. بنابراین بیخودی حرفای من در آوردی نزنید.
  ضمنا دکتر محمدی هم از نیروهای بسیار خوب و معتدل و پیگیر مسایل دانشگاه هستند.
  کاری به استانهای دیگه ندارم ولی خواهشا راجع باین دونفر اینطور صحبت نکنید.
  ما ایرانیا بغیر از خراب کردن چیزی بلد نیستیم حالا اگر این دوستانی که اینهمه دارن اظهار فضل میکنن کارو بسپاری بهشون گندی بالا میارن اون سرش ناپیدا….

  • گیلک پاسخ

   دوست عزیز عملکرد نامتعارف ایشان در براندازی دکتر رضایی صوفی بر کسی پوشیده نیست، کدام 7 میلیارد، ایا ابن مبلغ خارج ار ردیفها بوده، یا از خیرین تامین شده؟! نه این مبالغ از بودجه سالانه استان بوده و بصورت روال معمول انجام شد، والسلام! افتخاری ندارد، این حفظ اخلاق در محیط دانشگاه است که انسان را مفتخر می نماید!

  • کاذبی پاسخ

   مشاهدات میدانی و اوضاع کنونی دال بر سقم فرمایشات شما دوست عزیز می باشد. در هر حال مدیریت ۹ ماهه در هیچ کجای دنیا به سابقه درخشان تعبیر نمی شود! از قضا ادعای پرداخت ۷ میلیارد تومان بدهی در ۹ ماه من درآوردی بوده و جای بسی شگفتی دارد، زیرا بدهی زنجان ۳ میلیارد بود!

   • پاسخ سعید پاسخ

    جناب آقای کاذبی اتفاقاً 7 میلیارد تومان بوده…
    بله ابتدای گرفتن سکان این سرپرستی تصور بر این بود که 3 میلیارد تومن هست. ولی بعدا دیدن حدود 7 میلیارد تومان هست.
    البته صحبتهای من رو به حساب دفاع از این دونفر نزارید. اتفاقا شاید من بیشتر ازین دو نفر بدم میاد و برخلاف میل باطنی ام اینارو مینویسم
    ولی طرف حق باشید….بیخودی جبهه گیری نفرمایید….
    اگر شما بودید هیچ فکر کنم یک میلیون تومان هم نمیتونستید بیارید….
    حالا فرضا سه میلیارد شمام درست باشه هفت میلیارد ما دروغ…
    همون سه میلیارد پول اوردن در استان کار هر کسی شاید نباشه

    • موسوی پاسخ

     دوست عزیز، شما بسیار دقیق احضار نظر کاذشناسی فرموده اید، ولی این مبالغ جز بودجه سالانه استان بوده و طبق روال پرداخت شده، نه از سوی خیرین بود، نه سایر مقامات، و هیچ افتخاری بهمراه ندارد و از وظایف سازمانی سرپرست استان ها می باشد! ایشان تمام دستاوردهای دکتر موسوی بزرگوار را هیچ انگاشتند ( البته دانشجوی دکتر موسوی بودند)، در دوران مدیریت ایشان حتی یک کار اموزشی، تحقیقی، و یا عمرانی صورت نگرفت، متاسفم.

    • دانشجو پاسخ

     مگر شما سکان (!) را به دست داشتید؟ ایا شما دکتر صادقی بودید یا نیتخوانی می کردید؟! کدام سکان؟ سکانداری استان زنجان، یا سوراخ کردن کشتی استان گیلان!؟

    • دانشجویان پاسخ

     من دانشجو هستم و سالی سه میلیون می اورم، نه یک میلیون!
     من کار می کنم و پول می اورم، شما از کجا اوردید؟ ایا خانواده تان پرداخت کرد، یا همان پول من بود؟ حیف به دکتر رستمی که این گونه پول اورانی دارد! شما کاش مدیریت می اوردی نه پول!

     • مردان

      افرین، عالی بود! اینگونه افراد خودشیفته را اینگونه باید پاسخ داد! خودشیفتگی از صفات نکوهیده می باشد. دکتر رستمی عزیز و فرهانی گرامی دارن با این انتصابات دانشگاه را نابود می کنند!؟

     • مردان

      افرین، عالی بود! اینگونه افراد خودشیفته را اینگونه باید پاسخ داد! خودشیفتگی از صفات نکوهیده می باشد. دکتر رستمی عزیز و فرهانی دارن با این انتصابات دانشگاه را نابود می کنند!؟

    • دلسوزان پیام نور پاسخ

     سرور گرامی، با اذعان به مهارت شما در سکانداری و تبحر شما در موج سواری، یک سوال مدیریتی دارم:
     ایا صلاح دانشگاه در این است که شما اطلاعات مالی و اوضاع حاکم در زمان تصدی و سکانداری تان را در سایت بصورت عمومی انتشار دهید!؟ هیچ سازمانی این رفتار را نمی پسندد! این نوع مدیریت صحیح است؟

    • پیام پاسخ

     “من از این دو نفر بدم میاد” کلک مرغابی بود، مگه نه!

  • بسیج پاسخ

   همون هفته اول ما دانشجویان بسیجی دکتر صادقی را از پشت تریبون کشیدیمش پایین.

   • پاسخ سعید پاسخ

    بله دیدیم!!!!!!؟؟؟؟
    شما خودتون رو فکر کنم فتیله اتون رو کشیدن پایین….

   • بسبج پاسخ

    افرین به غیرت بسیج، بسیج شالوده افراد را از سابقه اشان رصد می کند و بموقع و بجا وارد عمل میگردد، بیانیه بسیج خطاب به دکتر صادقی و عذرخواهی ملتمسانه ایشان دال بر حقانیت بسیج داشت! زنده باد بسیج سرافراز

  • نصیر پاسخ

   خواهش میکنم در مورد دستاوردهای دکتر موسوی اینگونه افاضه نفرمایید، ایشان استاد دکتر صادقی در مقطع دکتری بودند! و دیدیم چگونه احترام استاد و دانشجو رعایت شد! 6 الی 7 ماه مدیریت خیلی عجیب بود، عجیبتر جایگزینی دکتر رضایی بود! اقای دکتر رستمی از حسن انتصاب شما در عجبیم!

  • بابایی پاسخ

   دکتر صادقی گرامی از افراد خوب بود، ولی نخواست و نتوانست مدیریت کند، ضعیف عمل کرد، و غیرقابل دفاع، دکتر موسوی خیلی برای زنجان تلاش نمودند! ولی حیف به این انتصاب و انتصابات بعدی!

  • دانشجو پاسخ

   ما دانشجویان حتی یکبار هم دکتر صادقی را ندیدیم! این نقیصه است! مگر ایشان کی بودند که غیر قابل رویت شدند!
   هیچ کار اموزشی نکردند، یکبار به واحدها نرفتند!

 14. عربی پاسخ

  اگر صادقی توان داشت، میماند! چه کسی در عرض 9 ماه ترک ریاست می کند! عدم ثبات مدیریت بسیار خطرناک و نشانه ضعف است! لطفا بنا به روابط دوستانه و یا دشمنانه قضاوت نکنیم. موضوع صرفه صلاح اصلی، دانشگاه و دانشجوست. نه منافع شخصی شما و بنده. دانشگاه نباید سیاست زده باشد!

 15. کاتب پاسخ

  سلام علیکم، دکتر صادقی در طی 9 ماه سرپرستی استان زنجان، کارنامه غیرقابل قبولی از خود بجا گذاشت! مدیر محترم مالی استان را برکنار نمود! حراست را ابقا کرد،… و سایر اشتباهات محرز! دکتر رضایی گیلان از ذخایر دانشگاه پیام نور محسوب می گردد، ما کارکنان استان گیلان هیچ گاه خاطرات تلاشهای بی بدیل ایشان را فراموش نمی کنیم، جمع اوری امضا از نمایندگان محترم استان، و غیره، راه صحیح برای براندازی نیست، دانشگاه جای سیاست بازی نخواهد بود!

 16. صوفی پاسخ

  شایسته سالاری در دانشگاه بایست الگوی سایر ادارات باشد، صندلی کشیدن در دانشگاه جایگاه ندارد! صادق بودن، اخلاقیات از اصول مدیریت است! بررسی کارنامه افراد برای انتصاب لازم است. سیاسی کاری در دانشگاه صحیح نیست! صادقی و کاذبی عزیز اخلاق مداری از ملزمات دانشگاه است! لطفا مراعات فرمایید تا دانشگاه سربلند شود.

 17. احمدی پاسخ

  دوستان عزیز در هر حال زنجان از رویای صادق (یا کابوس کاذب) رها شد. …

 18. م محمدی پاسخ

  آقای دکتر محمدی انسان شریفی هستند ولی با توجه به سابقه مدیریتی ایشان نواقص بسیاری در کارشان وجود دارد که بعید است بتوانند از ‍پس این مسیولیت برآیند.

 19. ادبی پاسخ

  دکتر رستمی عزیز چگونه می توان دانشگاه را بست و رفت؟ 1- انتصاب افراد ضعیف
  2- افزایش شهریه
  3- دفع حداکثری؟؟؟؟؟

 20. موسی پاسخ

  دوست گرامی م محمدی، ایا مطالب شما طنز بود؟!

 21. موسوی پاسخ

  دوست عزیز، شما بسیار دقیق اظهار نظر کارشناسی فرموده اید، ولی این مبالغ جز بودجه سالانه استان بوده و طبق روال پرداخت شده، نه از سوی خیرین بود، نه سایر مقامات، و هیچ افتخاری بهمراه ندارد و از وظایف سازمانی سرپرست استان ها می باشد! ایشان تمام دستاوردهای دکتر موسوی بزرگوار را هیچ انگاشتند ( البته دانشجوی دکتر موسوی بودند)، در دوران مدیریت ایشان حتی یک کار اموزشی، تحقیقی، و یا عمرانی صورت نگرفت، متاسفم.

 22. موسوی پاسخ

  سعید عزیز و نصرت گرامی، شما در اشتباهید، دکتر موسوی تیم بسیار قوی داشت، صادقی عزیز تشدد و بدبینی اورد. دو دوزه بازی و سیاسی کاری در دانشگاه جایگاه ندارد!

 23. شاهسون پاسخ

  ما معتقدیم دانشگاه جای ازمون و خطا نیست، دکتر محمدی یکبار امتحان شده بود! چرا تکرار اشتباه؟ دکتر موسوی گرامی در مورد حال، گذشته و اینده ایشان بسیار نگران بودند.

 24. اکبریانچی پاسخ

  مقام عزیز الوجود ریاست دانشگاه باید از تصمیمات فی البداهه اجتناب نمایند، پیش از جناب دکتر
  موسوی ایشان حدود 40 روزی مسول امور جاری بودند! ولی طبق روال همیشگی ایشان، ناموفق!
  حیف به ان روسای سابق!

 25. م محمدی پاسخ

  از این انتصاب در شگفتیم! کارمند، دانشجو، هیات علمی، از کرامات دکتر رستمی در شگفتیم! محمدی و ریاست استان! بیشتر شبیه به یک خواب اشفته است! خسته نباشید! درینی، دوگانی…!

 26. مردای پاسخ

  دکتر ظهور بزرگوار کجایی که یادت بخیر، یک نماینده رییس استان تعیین می کند! ان هم ایشان را، دکتر ظهور کجایی تا دستت را ببوسم. درود به شرفت!

برای ارسال نظر از فرم زیر استفاده کنید

پی ان یو نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
در صورتی که سوالی دارید باید از قسمت " پرسش و پاسخ " سایت استفاده کنید

قوانین ارسال نظر پرسش و پاسخ

 

 

 

 


نمونه سوالات پیام نور
سامانه پرسش و پاسخ اخبار پیام نور

 

این سایت هیچگونه وابستگی به دانشگاه پیام نور و مدیریت آن ندارد
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به PnuNews.com می باشد و استفاده از مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است .
طراحی سایت : پی ان یو نیوز
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است