نفرات برتر کنکور 97 را بشناسید - اخبار پیام نور
امتیاز به مطلب
۹ مرداد ۱۳۹۷
اسامی نفرات برتر کنکور 97 گروه تجربی

نفرات برتر کنکور ۹۷ را بشناسید

سازمان سنجش آموزش کشور اسامی نفرات برتر کنکور سراسری سال ۹۷ را صبح امروز نهم مردادماه اعلام کرد . با نفرات برتر کنکور ۹۷ آشنا شوید

 

به گزارش سایت پی ان یو نیوز اسامی نفرات برتر کنکور سراسری سال ۹۷ در گروه های آزمایشی علوم انسانی، علوم تجربی، علوم ریاضی و فنی، زبان و هنر صبح امروز در نشست خبری در سازمان سنجش کشور اعلام شد.
اسامی ۱۰ نفر اول گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی و علوم انسانی و ۳ نفر اول گروه‌های هنر و زبان‌های خارجی کنکور سراسری ۹۷ اعلام شد.
نتایج اولیه دیگر داوطلبان کنکور ۹۷ در عصر روز چهارشنبه ۱۰ مرداد منتشر میشود

برای مشاهده نتایج کنکور سراسری سال ۹۷ کلیک کنید

 

 

اسامی نفرات برتر سراسری سال ۹۷ در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی به شرح زیر است:

نفر اول: علی رضا شاطری از بابلسر

نفر دوم: سید محمد صادق کشاورزی از تهران

نفر سوم: بهار رادمهر از قم

نفر چهارم: محمدرضا اسکندری از تهران

نفر پنجم: روزبه امین تفرشی از تهران

نفر ششم: سجاد فقفور مغربی از تهران

نفر هفتم: علی سالارحسینی از بندرعباس

نفر هشتم: امیرحسین استقامت از یزد

نفر نهم: احمد سلیمی از بندرعباس

نفر دهم: عرفان مظفری واتانی از شهرکرد

اسامی نفرات برتر کنکور 97 گروه ریاضی

در گروه آزمایشی علوم تجربی:

نفر اول: امیررضا براتی از قوچان

نفر دوم: علی عبدالله زاده از تربت حیدریه

نفر سوم: عرفان آبادی فرد از تبریز

نفر چهارم: امیررضا صدریکتا از کرج

نفر پنجم: سارا کمالی زنوزی از تبریز

نفر ششم: علی افخمی نیا از ارومیه

نفر هفتم: امیرحسین زارع از بیرجند

نفر هشتم: سیدشایان شجاعی از مشهد

نفر نهم: آرمان زینالی از تالش

نفر دهم: پریا ولیزاده ایلخچی از تبریز

اسامی نفرات برتر کنکور 97 گروه تجربی

در گروه آزمایشی علوم انسانی:

نفر اول: فاطمه ملکی از تهران

نفر دوم: طنین زاهدی کیا از اصفهان

نفر سوم: علی مرتضی قلی از تهران

نفر چهارم: فرنوش فخار از کاشان

نفر پنجم: محمدامین زارع از تهران

نفر ششم: محسن سلیمانی از تهران

نفر هفتم: غزال رضایی از تهران

نفر هشتم: نیما جواهری از کامیاران

نفر نهم: حلیه فراست از تهران

نفر دهم: علیرضا فتحی از ساری

اسامی نفرات برتر کنکور 97 گروه علوم انسانی

در گروه آزمایشی هنر:

نفر اول: فروغ رنجبر از اصفهان

نفر دوم: آذین دهقان منشادی از تهران

نفر سوم: نگار علی محمدی از تهران

اسامی نفرات برتر کنکور 97 گروه هنر

در گروه آزمایشی زبان های خارجی:

نفر اول: علی عبدالله زاده از تربت حیدریه

نفر دوم: پریسا علاوی طوسی از سمنان

نفر سوم: محمد کاظمی از کرج

اسامی نفرات برتر کنکور 97 گروه زبان

 

 

 

 

 

دانلود رایگان نمونه سوال با جواب پیام نور

 

نظرات کاربران

پی ان یو نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
در صورتی که سوالی دارید باید از قسمت " پرسش و پاسخ " سایت استفاده کنید

قوانین ارسال نظر پرسش و پاسخ


این سایت هیچگونه وابستگی به دانشگاه پیام نور و مدیریت آن ندارد
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به PnuNews.com می باشد و استفاده از مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است .
طراحی سایت : علی رحیمی