مسابقات قرآن دانشگاه پیام نور - پی ان یو نیوز – PnuNews – اخبار پیام نور
امتیاز به مطلب
۲۵ مهر ۱۳۹۷
بیست دومین-مسابقات-قرآن-پیام-نور

اسامی نفرات برتر مسابقات قرآن دانشگاه پیام نور

اسامی نفرات برتر بیست و دومین مسابقات قرآن و عترت دانشگاه پیام نور در کرمانشاه اعلام شد

 

به گزارش سایت پی ان یو نیوز اختتامیه مرحله سراسری بیست و دومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان دانشگاه پیام نور شامگاه گذشته، ۲۴ مهرماه در سالن اجتماعات مدیریت آموزش و پژوهش استانداری کرمانشاه برگزار شد.
در این دوره از مسابقات ۲۵۰ نفر از برترین‌های دانشگاه‌های پیام نور سراسر کشور حضور داشتند و در ۶ بخش با یکدیگر به رقابت پرداختند.
براساس این گزارش روز گذشته، ۲۴ مهرماه همزمان با آخرین روز از این رقابت‌ها برترین‌های این دوره از مسابقات در دو بخش بانوان و آقایان در رشته‌های حفظ ۵ جزء، ۱۰ جزء، ۲۰ جزء، حفظ کل، قرائت ترتیل و تحقیق اعلام شد.

 

رشته حفظ 5 جز
برترین‌های رشته حفظ ۵ جزء آقایان به ترتیب نفرات اول تا سوم مصطفی نغیماوی از خوزستان، حاتم کشاورز از فارس و اسماعیل درخشان از اصفهان بودند.
نفرات برگزیده رشته‌ حفظ ۵ جزء بانوان زهرا مرادی از اصفهان، لیلا شاهی از تهران و افسانه آذرمون از خوزستان به ترتیب اول تا سوم شدند.
در رشته حفظ ۵ جزء در بخش اساتید نیز فخریه ساده‌نژاد از خوزستان رتبه برتر این مسابقات را به خود اختصاص داد.

 

رشته حفظ 10 جز
در بخش آقایان وحید حاجیلو از زنجان نفر اول، سیدمهدی صفوی از تهران نفر دوم و حامد قاسمی سیمین از همدان نفر سوم اعلام شدند.
نفرات برگزیده رشته‌ حفظ ۱۰ جزء در بخش دانشجویان اَمَل عبیداوی از خوزستان، فاطمه انثویی مجرد از اصفهان و زهرا آقایی از قزوین بودند.

 

رشته حفظ 15 جز
در رشته حفظ ۱۵ جزء در بخش اساتید نیز مرضیه حدادی از اصفهان و سیده مرضیه حسینی‌نیا از ایلام به ترتیب اول و دوم شدند.

 

رشته حفظ 20 جز
نفرات برتر در رشته‌های حفظ ۲۰ جزء و حفظ کل نیز به ترتیب نفرات برتر امین امینی‌فرد از خراسان شمالی، امیر عبدالله فرجی از خوزستان، حسن تاچه‌بندها از قزوین، امیر رضا قیامی از آذربایجان شرقی، سینا طلایی از آذربایجان غربی و میثم آقامحمدی از تهران بودند.
در رشته حفظ ۲۰ جزء منیره خدابنده از آذربایجان شرقی، زهرا حسنی از آذربایجان غربی و سیده یاسمین پیرا از خوزستان بودند.

 

رشته حفظ کل قرآن
در این دوره از رقابت‌ها در بخش اساتید نیز رضا بویرخانی رتبه برتر رشته حفظ کل را به خود اختصاص داد.
نفرات برگزیده رشته حفظ کل بانوان در بخش دانشجویی فاطمه نظری از مازندران، مینا چشم سبز از خوزستان و فرزانه جعفریان از تهران اول تا سوم شدند.

 

رشته قرائت ترتیل و تحقیق

نفرات برتر رشته‌ ترتیل در بخش دانشجویان علی انبوتی از آذربایجان شرقی نفر اول، سیدمهدی موسوی از زنجان نفر دوم و محمد خلیفه‌لو از تهران نفر سوم بودند همچنین در این رشته در بخش اساتید محمدحسین وافعیان از اصفهان رتبه برتر را به خود اختصاص داد.
در رشته قرائت تحقیق آقایان، نفرات برتر اول تا سوم احمد حسینی از خراسان رضوی، محمد اسمعیلی از اردبیل و ابراهیم فلاح تبسم چهره از گیلان و سجاد امینی از آذربایجان شرقی به صورت مشترک سوم شدند.
برگزیدگان رشته قرائت ترتیل و تحقیق بانوان نیز در رشته ترتیل عاطفه ناصح از گیلان، انسیه حاجی یوسفی از قزوین و فاطمه عاشوری از خوزستان بودند همچنین در رشته قرائت تحقیق نیز ام‌البنین طالبی از آذربایجان شرقی، فاطمه گلینی‌مقدم از اصفهان و شیما احمدی از مرکزی اول تا سوم شدند


سامانه پرسش و پاسخ اخبار پیام نور
این سایت هیچگونه وابستگی به دانشگاه پیام نور و مدیریت آن ندارد
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به PnuNews.com می باشد و استفاده از مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است .
طراحی سایت : علی رحیمی