حــــرفهای عجیب ســـــرلک در مراسم معارفه - پی ان یو نیوز - PnuNews - اخبار پیام نور
28 مهر 1394
محمد علی سرلک

حــــرفهای عجیب ســـــرلک در مراسم معارفه

 سرپرست سابق دانشگاه پیام نور گفت: افرادی که بعضا خواسته های نامشروعی هم دارند به سرپرست دانشگاه نزدیک می شوند و با انتساب خود مثلا به داماد وزیر یا فلان عضو شورا و یا فلان مقام می گویند اجازه بده ما برایت رایزنی کنیم که این امر توهین به سرپرست دانشگاه و اعتبار علمی به او محسوب می شود

 

به گزارش سایت پی ان یو نیوز PnuNews.com محمدعلی سرلک سرپرست سابق دانشگاه پیام نور در مراسم تودیع‌اش که صبح امروز در ساختمان مرکزی این دانشگاه برگزار شد، اظهار داشت: دانشگاه پیام نور، دانشگاه مولد نظام است که از سال 67 کار خود را آغاز کرده و همان‌گونه که افتخار نظام این است که توانسته برای نقاط محروم زیرساختی فراهم کند، به مدد پیام نور نیز توانسته سد و تابوی مقابل جوانان ما یعنی ورود به کنکور را بردارد.

 

وی ادامه داد: جامعه هدف ما از لحاظ اقتصادی قشر محرومی دارد و دانشگاه پیام نور توانسته آموزش عالی ارزان و با کیفیت را به اقصی‌نقاط کشور برساند و نظام جمهوری اسلامی از دانشگاه پیام نور برای توسعه عدالت آموزشی به خوبی استفاده کرده است.

 

سرلک اظهار داشت: یک روز قبل از اینکه آقای دکتر فرهادی به مجلس معرفی شود، با من تماس گرفت و گفت که به او کمک کنم و سرپرست دانشگاه شوم؛ بنده به آقای فرهادی گفتم که من نیروی حزبی، جناحی و سیاسی نیستم و علمی هستم و اگر دنبال فردی برای کارهای سیاسی می‌گردید سراغ من نیایید، چرا که دانشگاه ما از برخوردهای سیاسی لطمه دیده و اتاق و حیات خلوت سیاسیون شده و به آقای فرهادی گفتم که اگر بیایم برای ارتقای جایگاه دانشگاه می‌آیم.

 

وی  ادامه داد: آقای فرهادی به من گفت که هدف ما همین است. بنده نیز به آقای فرهادی لبیک گفته و سرپرست دانشگاه پیام نور شدم.

 

سرپرست سابق دانشگاه پیام نور با بیان اینکه قصد گله و شکایت ندارم یادآور شد: طی 8 سال قبل از دولت تدبیر و امید دانشگاه پیام نور 3 رئیس داشت، اما طی دو سال دولت تدبیر و امید این دانشگاه سه سرپرست را تجربه کرده است. بی‌ثباتی ذره ذره قدرت یک مدیر و اعتبار او را از بین می‌برد. برای من به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور و استاد تمام این دانشگاه بد است که افرادی بیایند و درخواست‌های غیرقانونی به من بدهند و بگویند که ما در فلان جا یک آشنا داریم که با داماد وزیر آشناست و باید به او پستی دهید، چرا که فردی که قبول مسئولیت می‌کند یک مجاهدت بزرگ کرده است، اما وقتی کسی مسئولیت را می‌پذیرد، آماج حملات و درخواست‌های نامعقول قرار می‌گیرد. لذا آب کردن ذره ذره حیثیت طرف مقابل اقدام درستی نیست.

 

سرلک گفت: حرکت خوبی از زمان آقای دکتر فرهادی و دولت آغاز شده و این حرکت نگاه به درون و تبدیل نگاه به بیرون به نگاه درون بوده، البته معتقدم که اگر قرار است فردی از بیرون دانشگاه پیام نور این مسئولیت را برعهده بگیرد، بهترین گزینه آقای رستمی است.

 

وی افزود: من قصد گله‌گذاری ندارم و فقط عملکرد خود را می‌گویم. روزی که ما به دانشگاه پیام نور آمدیم شروع کارمان با انتقادات همراه شد و گفتند که اساسنامه پیام نور انحراف دارد ولی بعدا ما گفتیم که پیام نور طبق اساسنامه می‌تواند تمامی دوره‌ها و مقاطع تحصیلی را داشته باشد و اینکه می‌گویند پیام نور فقط باید دوره‌های مجازی کارشناسی را داشته باشد، نیست. همین افراد بعدا مطرح کردند که پیام نور باید به اساسنامه سال 67 بازگردد.

 

سرلک اظهار داشت: به دانشگاه پیام نور گفتند که باید مجازی شود ولی وقتی دانشگاه‌هایی مانند شریف و علم و صنعت رشته‌های مجازی تبلیغ می‌کنند، دیگر کسی برند آنها را رها نمی‌کند. به دانشگاه‌ها اجازه داده شده که تا سال 95 رشته‌های غیرمجاز خود را، مجاز کنند ولی ما 4 رشته جدید دکترا داریم که نتوانسته‌ایم آن را مجاز کنیم. اگر طبق قانون به این جمعبندی رسیده‌ایم که اساسنامه پیام نور باید تغییر کند و ما به سراغ دوره کارشناسی برویم آن را قبول داریم ولی در این زمینه انتظار برخورد قانونی هم داریم.

 

وی با بیان اینکه پیام نور جزو 10 دانشگاه برتر کشور بود، خاطرنشان کرد: هم اکنون دانشگاه پیام نور را از جامع به غیر انتفاعی و غیرمتمرکز تبدیل کردند. ما غیرانتفاعی و غیرمتمرکز نیستیم و نظام متمرکز داریم و هدف آنها این بوده که اسم پیام نور را از 10 دانشگاه برتر حذف کنند و تحصیلات تکمیلی محدود و دکترا از ما گرفته شود.

 

سرلک گفت:با توجه به اینکه در وزارت بهداشت طرح نظام ارتقای سلامت ارائه شده، دولت می‌توانست از طریق دانشگاه پیام نور به قشری که تقاضای آموزش عالی کم هزینه و کیفی را داشتند کمک کند ولی این کار نشد.

 

وی با اشاره به روند تغییر اساسنامه خاطرنشان کرد: بدون اعلام قبلی به ما اعلام شد که می‌خواهند اساسنامه پیام نور را تغییر دهند ولی پیشنهاد تغییر راهبردها همیشه باید به شورای دانشگاه ارائه شود اما این کار بدون هماهنگی قبلی انجام گرفت و با مخالفت‌هایی همراه شد و بالاخره از دستور کار خارج شد. ما مخالف ساماندهی نیستیم و به آقای فرهادی گفتم که تغییر اساسنامه پیام نور بهتر است از پایین به بالا باشد و ما با تغییرات شتابزده مخالف هستیم. ما معتقد به طرح منطقی و عقلایی و ساماندهی که مشارکت بدنه در آن باشد، هستیم.

 

سرپرست سابق دانشگاه پیام نور با اشاره به کمبودهای پیام نور گفت: دانشجویان ما کمتر شده‌اند و مجوزهای ما را به ناحق می‌گیرند. ما در سراسر کشور یک نیروی شرکتی و قراردادی اضافه نکردیم.

 

سالک با بیان اینکه سومین کار من عدم تبدیل دانشگاه پیام نور به باشگاه سیاسی بود، تصریح کرد: آدم‌های بسیاری به سراغ من آمدند و لی براساس قولی که به وزیر داده بودم اجازه ندادم که دانشگاه پیام نور تبدیل به باشگاه سیاسی شود. و تلاش کردم که سطح رفاه را بالا ببریم و روز گذشته 118 هزار تومان به حقوق کارکنان اضافه کردم.

 

وی با اشاره به اقدامات خود در دوران تصدی مسئولیتش اظهار داشت:  کمیته رضایت دانشجو را راه‌اندازی کردم و آخرین کمیته‌ای که ایجاد شد کمیته انضباط مالی بود و یک تیم بازرسی 6 ماه است که در این دانشگاه حضور دارد و همه می‌گویند که پاکدست‌ترین دوره مدیریتی دوره مدیریتی بنده بوده است.

 

سرپرست سابق دانشگاه پیام نور خاطرنشان کرد: من با اعتقاد به دانشگاه پیام نور آمدم و تلاش کردم که شاکله و اعتبار دانشگاه حفظ شود و به قول خودم عمل کنم و تا امروز توانستم ولی به وزیر گفتم که وقتی مجموعه‌ای همدل نیست بگذارید که بیش از این من و شما اذیت نشویم. از آقای فرهادی تشکر می‌کنم که به بنده اعتماد کردند و تا ابد قدردان او هستم.

 

سرلک با اشاره به موضوع استعفای خود از این دانشگاه یادآور شد: من طی این مدت 3 بار استعفا دادم تا اجازه ندهم که کیان و قلمرو پیام نور خدشه‌دار شود.

 

وی از استعفای خود از ریاست مرکز تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور خبر داد و خاطرنشان کرد: من در سمت ریاست مرکز تحصیلات تکمیلی پیام نور بودم و اجازه می‌خواهم که از این پست استعفا بدهم.

منبع : تسنیم

 

قبل از ورود به دانشگاه پیام نور باید بدانید

ورودی جدید به دانشگاه پیام نور باید بدانند

دانلود لیست منابع و ارائه دروس پیام نور ترم بهمن 99 کلیک کنید

 

 

دانلود رایگان نمونه سوال با جواب پیام نور

 

 

 1. علی پاسخ

  معلوم نیست تا کی باید بصورت سرپرست دانشگاه پیام نور اداره بشه!؟ این زنگ خطری برای پیام نور است که قصد سوء آقایان را می رساند؟ خدای متعال به خیر بگذارند ان شاءالله(آمین)

 2. یک پیام نوری پاسخ

  خدا حفظتون کنه دکتر

 3. عضو علمی پاسخ

  فکر کنم عمدا پی در پی تغییر میدن که پیام نور روی ثبات نبینه

 4. سهيل پاسخ

  آقا این چی میگه یعنی میخوان کارشناسی ارشد و دکتری از پیام نور حذف کنن؟

 5. عضو علمی دانشگاه پاسخ

  بله عزیزان. وقتی هم و غم بدنه دانشگاه پیام نور این شده که کارمندها به علمی ها و علمی ها به کارمندها بتوپن و دو ریال تفاوت حقوق همدیگه را مرتب هدف بگیرند با این هدف که حقوق دیگری کاهش پیدا کنه نه اینکه حقوق خودشون افزایش پیدا کنه، باید هم منتظر چنین نتایجی باشیم. قدر مسلم الان با توجه به تیم مدیریتی دانشگاه آزاد و ارتباط بسیار نزدیکشون با معاون ریس جمهور، هیچ شکی نیست که دوره اقتدار دانشگاه آزاد هست و زمانی که اون دانشگاه با استفاده از این موقعیت جدید خودش داره سعی میکنه که عقب ماندگیها و شکست هایش در رقابت با دانشگاه پیام نور را که در دولت قبل رقم خورد، جبران کنه ما فقط به این کار داریم که چرا علمی ها چنین هستند و کارمندها چنان.
  کارکنان عزیز دانشگاه، این ما هستیم که باید از دانشگاه حمایت کنیم، یک جمعیت حدود ۲۰ هزار نفری از پرسنل که در این دانشگاه حضور دارند به قدری بزرگ هستند که هر … تا هر کار دلش خواست نتونه انجام بده به شرطی که یک تشکل صنفی مستقل از پسنل ایجاد بشه و به جای تخریب همدیگه سعی کنیم مزایای ما هم مثل علوم پزشکی بشه و …

  • يكي از اعضاي علمي پاسخ

   درود بر شرف شما. کارمندان عزیز و اعضای علمی گرامی، الان وقت اتحاد ماست تا همه بفهمند که هیچ …. توان تخریب دانشگاه مردمی ما رو نداره. بحث های داخلی و بچه گانه رو کنار بگذارید که بدترین چیز برای ما تفرقه درونی هست. یا علی

   • جناب هیأت علمی پاسخ

    الان که موقعیت شما به خطر افتاده به یاد اتحاد افتادید.
    چطور قبلاً اتحاد با کارمندان را پیشنهاد نمیدادید؟؟؟

  • کارمتد پاسخ

   موافق نظر جنابعالی هستم
   ولی خاطر نشان میکنم که اعضای محترم علمی در اکثر مراکز در حق کارمندان ظلم می کنند و اجازه رشد به کارمندان نمی دهند و این باعث میشود کارمندان بدنبال حامی خارج از دانشگاه باشند و اینجاست که امکان مدیریت داخلی ضعیف میشود ولی اگر اعضای محترم علمی که اغلب در پستهای کلیدی هستند کارمندان را برسمیت بشناسند و در بازی داخل کنند قطعا میتوانیم قلل رفیع موفقیت کرارا برسیم

  • کارمتد پاسخ

   موافق نظر جناب عالی هستم
   ولی خاطر نشان میکنم که اعضای محترم علمی در اکثر مراکز در حق کارمندان ظلم می کنند و اجازه رشد به کارمندان نمی دهند و این باعث میشود کارمندان بدنبال حامی خارج از دانشگاه باشند و اینجاست که امکان مدیریت داخلی ضعیف میشود ولی اگر اعضای محترم علمی که اغلب در پستهای کلیدی هستند کارمندان را برسمیت بشناسند و در بازی داخل کنند قطعا میتوانیم قلل رفیع موفقیت کرارا برسیم

   • نورا پاسخ

    کارمندان‌عزیزتفاوت‌هیات‌علمی‌وکارمندزیاداست‌آنموقع‌که‌کارمندبامدزرک‌سیکل‌اضافه‌حقوق‌میگرفت‌عضوعلمی‌باامکانات‌محدوددرس‌میخواندتا‌درآینده‌مزدکارخودرابخوردنه‌حسادت‌وتهمت‌به‌دیگران‌را

 6. ایمان پاسخ

  دکتر سرلک متاسفانه خیلی ضعیف عمل کرد همه منتظر بودند نیروهای قوی بکار بگیرند اما انتصاباتی که انجام داد نشون از ضعف عملکرد دارد.تعویض 3 مدیر آموزش و حتی عدم اعلام در سایت پیام نورانتصاب فرد ضعیف در قسمتهای م مانند اداری همه ضعف است پیام نور به نیروی خیلی قوی با پشتوانه سیاسی لازم احتیاج داره

 7. ناشناس پاسخ

  با سلام.
  آقای دکتر سرلک خسته نباشید … 118 هزاااااااااااار تومن به حقوق کارمندا اضافه کردید، به حقوق هیئت علمی ها چقدر اضافه کردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  جناب آقای دکتر مطمئناً این حرف شما که حتی یک نیروی شرکتی و قراردادی اضافه نکردید کاملا درسته چون توی یه واحدکوچیک بیست نفرو تبدیل وضعیت کردید که بابت این قضیه بهتون خسته نباشید میگم!!!! جالب اینجا هست که هنوز مهر شرکتی شدنشون خشک نشده، میخوان قراردادیشون کنن …اگر نظارت داشته باشید از این اتفاق نمی افته و حق کسی پایمال نمیشه … کسی که چند ساله داره توی پیام نور زحمت میکشه بدون هیچ حقوق و مزایایی ولی کسی که یک سال هم سابقه کار نداره تبدیل وضعیت میشه.
  جناب آقای هیئت علمی شما فیش حقوقی خودتو با کارمندا مقایسه کن از دو ریال بالاتره ها!!!!! هیئت علمی میشناسم که به زور سر کلاس میره ولی ماهی پنح میلیون حقوقشه بعد کارمندی که هر روز هفته دانشگاه هست و حتی اضافه کاری هم انجام میده به زور حقوقش به دو میلیون میرسه.

 8. ناشناس پاسخ

  با سلام.
  آقای دکتر سرلک خسته نباشید … 118 هزاااااااااااار تومن به حقوق کارمندا اضافه کردید، به حقوق هیئت علمی ها چقدر اضافه کردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  جناب آقای دکتر مطمئن این حرف شما که حتی یک نیروی شرکتی و قراردادی اضافه نکردید کاملا درسته چون توی یه مرکز کوچیک بیست نفرو تبدیل وضعیت کردید که بابت این قضیه بهتون خسته نباشید میگم!!!! جالب اینجا هست که هنوز مهر شرکتی شدنشون خشک نشده، میخوان قراردادیشون کنن …اگر نظارت داشته باشید از این اتفاق نمی افته و حق کسی پایمال نمیشه … کسی که چند ساله داره توی پیام نور زحمت میکشه بدون هیچ حقوق و مزایایی ولی کسی که یک سال هم سابقه کار نداره تبدیل وضعیت میشه.
  جناب آقای هیئت علمی شما فیش حقوقی خودتو با کارمندا مقایسه کن از دو ریال بالاتره ها!!!!! هیئت علمی میشناسم که به زور سر کلاس میره ولی ماهی پنح میلیون حقوقشه بعد کارمندی که هر روز هفته دانشگاه هست و حتی اضافه کاری هم انجام میده به زور حقوقش به دو میلیون میرسه.

 9. کارمند پاسخ

  اتوبوس دانشگاه پیام نور ترمزش رو وزارت علوم دستکاری کرده و داره میره که از گردنه به دره سقوط کنه حالا ما داریم راننده رو تعویض میکنیم پس هیچ فرقی نداره بابا یکی به وزارت بگه اینجا رابطه استاد شاگردی با مجازی بودنش کاملا داره به هم میخوره و دانشجویا دارن فرار میکنند بع شما به فکر دعوا و میز و پست وتقدیر و تشکرید به به به این مسئولین

 10. هیت علمی پیام نور پاسخ

  درود بر دکتر سرلک
  بابا بخدا میخوان پیام نور را خراب کنن یعنی بچه های دانشگاه آزاد و صنعتی شریف میخوان …..

 11. ارجمندی پاسخ

  یک فکری هم به حال این نیروهای بلاتکلیف بکنین

 12. صادق پاسخ

  دکتر درمورد تبدیل وضعیت بلاتکلیفها حرفی نزده؟

 13. یار دیرین خلات علی پاسخ

  بهترین انتخاب دکتر سرلک، انتخاب سردار استخدامی استان لرستان جناب آقای فول پروفسور دکتر علی جمشیدی به رئیس کل پیام نور تهران بود.به آقای دکتر رستمی پیشنهاد میکنیم سردار لرستان جناب آقای فول پروفسور دکتر علی جمشیدی مغز متفکر پیام نور کل کشور را در جایگاه معاونت اداری و مالی دانشگاه استفاده نماید چون هم عرضه اش را دارد و هم شجاعت هم تخصص و هم تجربه

 14. مهناز پاسخ

  سلام به همه من از کارکنان پیام نورم که از شنبه تا 5شنبه از ساعت هفت و نیم تا سه سرکارم . اما بیشتر اعضای علمی حتی یک روز هم سرکار نمیان و اگرم میان فقط درحال صحبت کردن با تلفن و پرینت گرفتن هستن و در آخر ماه حدود دوتومان از ما بیشتر حقوق می گیرن.جالبه که نه رزومه قوی دارن و نه دانشگاه معتبری درس خوندن و نه سواد درست و حسابی دارن .آخه به چه دلیل باید اینقدر حقوق بگیرن .واقعا مسخرست .

 15. قدرت پاسخ

  درود بردکترسرلک حالا بزار دکتررستمی بیاد اونوقت میبینی چی میشه آماده اخراج وتعدیل نیرو باشیدخدا به خیرکنه

 16. دانشیار پیام نور پاسخ

  حیف شد دکتر سرلک رفت. خوب داشت کار میکرد.تصادفی تلفن ازشان پیدا کردم و دو بار تقاضای تسریع در روند اداری برخی فعالیت ها شدم، بلافاصله انجام شد.

 17. یک عضو پاسخ

  ضمن تشکر از زحمات آقای دکتر سرلک.همون بهتر که آقای سرلک رو عوض کردند.ایشون اینقدر ضعیف بود که هر کس هر کاری می خواست انجام می داد.ایشون در بعضی موارد حتی عرضه نداشت یک رئیس بی لیاقت استانی رو عوض کنه و مرتب قول اول هفته و آخر هفته می داد.

  • هیات علمی پاسخ

   دوست عزیز
   عوض کردن رئیس استان به هیچ عنوان دست رئیس دانشگاه نیست. در واقع هیچ رئیس دانشگاهی -چه قبل از دکتر سرلک و چه بعد از ایشان- قدرت تغییر رئیس استان را ندارد. بلکه این نمایندگان مجلس هر استان هستند که مشخص می کنند رئیس استان چه کسی باشد. همانطور که نماینده هر شهر، رئیس دانشگاه پیام نور هر شهر را مشخص می کند. نمونه اش خود من که یک روز با تشخیص نماینده رئیس مرکز شدم و روزی دیگر با درخواست نماینده عوض شدم.

 18. مممنن ااال پاسخ

  با سلام. باید دید دانشگاه آزاد در انتخابات چیکار کرده که دارن پیام نور را قربانی اون می کنن. انصاف هم داشته باشین. در بسیاری از واحدهای پیام نور نیروی علمی و اداری چند برابر نیاز آنها می باشد .و باید تعدیل صورت گیردو فکری برای حضور کافی اعضای علمی بشود. تا کار نکردن آنها را به سر پیام نور نکوبند

 19. صبا پاسخ

  سلام . شما کارمندان و هیأت علمی ها فقط و فقط به فکر دو ریال افزایش حقوقتون و… هستین ؟ واقعا” برای این طرز تفکر شما متأسفم . من از دانشجویان پیام نور بودم ، دکتر سرلک از اساتید بسیار عالی ما بودند ، هستند و خواهند بود ، صحبتهای ایشان را کاملا” قبول دارم ، واقعا” وقتی ایشون سرپرست دانشگاه شدند ما دانشجویان خییییلی خوشحال شدیم ولی حیف و صد حیف که نگذاشتند ، کاملا” هم مشخص است چه کسانی پشت پرده این مسایل هستند ، خیلی محکم به صندلیها و مقامهاشون تکیه کرده اند ، این را بدانید که گردش روزگار اینچنین نخواهد ماند ، ان شاالله دکتر سرلکهای دانشگاه بسیارند و از حقوق مسلم دانشگاه حمایت خواهند کرد ، امید ما به خداست ، شما کارمندان و هیأت علمی ها هم مقایسه هایتان را کنار بگذارید ، این دو سمت اصلا” قابل مقایسه با یکدیگر نمیباشند، یک هیأت علمی میتواند خود را با هیأت علمی دیگر مقایسه کند و یک کارمند هم میتواند خود را بایک کارمند دیگر مقایسه کند ، ما که دانشجو هستیم متوجه میشویم چطور شماها متوجه این مسأله نمیباشید!!!!!! اگر دانشجو نباشد ، نیازی به دانشگاهو کارمند و هیأت علمی هم نخواهد بود ، خواهش میکنیم به خاطر خودتان هم که شده از حقوق مسلم دانشگاه و دانشجویان دانشگاه حمایت کنید . ببینید که چطور این موضوع که دانشگاه پیام نور جزء 10 دانشگاه برتر اعلام شد به چشمشان رفته و حاضرند هرکاری برای خدشه وارد کردن به آن انجام دهند ، واقعا” برایشان متأسفیم ، اگر توانایی دارند ارزش دانشگاه خود را بالا ببرند نه اینکه با خدشه واردکردن به وجهه و اعتبار یک دانشگاه به آن ضربه بزنند . این نهایت ضعف آنها را میرساند ، ما درست عمل میکنیم و به خدا ایمان داریم ، انشاالله که مثل همیشه حق پیروز است.
  ما دانشجویان بسیار بسیار از زحمات استاد ارجمندمان جناب آقای دکتر سرلک سپاسگزاریم و برای ایشان از خداوند متعال توفیق روزافزون را خواستاریم.

 20. علی پاسخ

  خسته نباشید بااین تبدیل وضع کردنتون .انشاا.. … .من 10سال شرکتی ام بخدا رو نمیشه جلو خانواده ام بگم خجالت میکشم .شما چی دکتر خجالت نمیکشی .

 21. منصور پاسخ

  تو این دوره زمونه همه مردم به فکر خودشونن هیچ کس دیدگاه ملی یا حتی کوچیکترش یعنی یه سازمان هم نداره ، اونوقت چطور از این جمعیت بیست هزار نفری توقع دارین این اندازه فکر باز داشته باشن؟
  به نظر من ( که تو دانشگاه پیام نور تحصیل کردم ) نود درصد این جمعیت فقط به فکر جیب خودشونن نه ارتقای علمی مملکت براشون مهمه ، نه دانشگاه.

 22. مسلم پاسخ

  کارمندا باید بدونن که اختلاف حقوق کارمند با استاد در دانشگاه های دیگه خیلی بیشتر از دانشگاه پیام نوره واگه قرار به شاکی بودن باشه، این اساتید پیام نورن که باید شاکی از اختلاف اندک حقوقشون با کارمندای دانشگاه باشن، یک استاد دانشگاه دیگه بطور متوسط اختلاف حقوقش با کارمند همون دانشگاه بیش از چهار میلیونه ولی اینجا به قول خودشون اختلاف دو میلیونه، اینو خواهشا خوب بفهمند

  • جواد پاسخ

   کدوم استاد …………
   آبروی هر چی استاد را شما بردید

 23. مسلم پاسخ

  البته اساتید کاری به کارمندا ندارن و از افزایش حقوق آنها ناراحت که هیچ، خوشحال هم میشوند. ولی اونا یه کم دانش به خرج بدهند و از راهش و قانونش پیگیری افزایش حقوق باشند نه از راه مسخره و مضحک مقایسه حقوق خود با اساتید

 24. مسلم پاسخ

  به قول قدیمیا اخه ….چه ربطی به….داره

 25. مسلم پاسخ

  ….چه ربطی به شقیقه داره که هِی حقوق کارمندا با اساتید مقایسه میشه/

 26. جواد پاسخ

  سلام
  خوبه که کارمندا بدونن که یه کارمند دیپلم ردی که داره تازه تو مدارس مجازی به زور دیپلم میگیره، ماهیانه دو میلیون حقوق میگیره و اونوقت هیات علمی دستیار داره با حداقل مدرک فوق لیسانس زیر دومیلیون میگیره و مربیان پیمانی فوق لیسانس هم کمتر از دو میلیون و نیم، کاش اینارو میفهمیدند و حرف بیخود نمیزدند، همین اساتید خودشون دارن میگن اشتباه کردند که اومدن پیام نور و فرصتهای با درامدهای چند برابر را بخاطر اسم هیات علمی رها کردند و الان پشیمونن اونوقت شما تازه دارین به حال اینا که میگن اشتباه کردیم و پشیمونیم غبطه میخورید، واقعا که چقدر…

  • حمید پاسخ

   مشک ان است که ببوید نه انکه عطار بگوید. اساتید خوبه اکثرا دستیارند اگر… بودند و یا دکتر از دانشگاهای بزرگ و… میداشتند چه ادعاهای داشتند.

 27. علی بیچاره پاسخ

  سلام لطفا به فکر تعقیر وضعیت نیروهای شرکتی بدبخت و بیچاره باشیدوممنون و سپاسگذارم.به خدا حج واقعی در انجام این کاره.سپاسگذارم

 28. م ح پاسخ

  هرکسی از ظن خود شد یار من …..

 29. ناشناس پاسخ

  منظور بیشتر همکاران از مقایسه حقوق کارمند و هیئت علمی دستیاران علمی هستند که با مدرک فوق لیسانس که یه کارمندم همون مدرکو داره و با دانش خیلی خیلی کم شده دستیار علمی و بدون اینکه در دانشگاه حضور داشته باشه در بیشتر موارد داره حقوق میگیره. وگرنه هیئت علمی که دکترا داره و زحمت کشیده حقوقش نوش جونش.البته وقتی سی درصد حقوق هیئت علمی بالا میره کارمند هم توقع داره به همون نسبت حقوقش بالا بره نه اینکه نادیده گرفته بشه.

برای ارسال نظر از فرم زیر استفاده کنید

پی ان یو نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
در صورتی که سوالی دارید باید از قسمت " پرسش و پاسخ " سایت استفاده کنید

قوانین ارسال نظر پرسش و پاسخ

 

 

 

 


نمونه سوالات پیام نور
سامانه پرسش و پاسخ اخبار پیام نور

 

این سایت هیچگونه وابستگی به دانشگاه پیام نور و مدیریت آن ندارد
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به PnuNews.com می باشد و استفاده از مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است .
طراحی سایت : پی ان یو نیوز
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است