زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی+اطلاعیه سازمان سنجش - پی ان یو نیوز - PnuNews - اخبار پیام نور
12 مرداد 1394
کارت ورود به جلسه

زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی+اطلاعیه سازمان سنجش

سازمان سنجش و آموزش کشور در اطلاعیه ای زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی فنی و حرفه ای سال 1394 را اعلام کرد

 

به گزارش اخبار پیام نور PnuNews.com براساس آنچه که سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرده است کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی فنی و حرفه ای از امروز 12 مرداد 94 منتشر می شود
دواطلبان شرکت کننده برای دریافت کارت ورود به جلسه خود می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند

آن دسته از داوطلبانیکه موفق به پرینت کارت شرکت در آزمون نمی‌شوند و همچنین آن دسته از متقاضیان رشته های بدون آزمون نیز که موفق به مشاهده اطلاعات ثبت نامی خود نمی شوند، لازم است با همراه داشتن کارت ملی و یا شناسنامه عکس‌دار شخصاً به باجه رفع نقص حوزه ذیربط، مراجعه نمایند آزمون برای پذیرش در دوره کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات غیردولتی در صبح روز جمعه ۱۶ مرداد در ۱۶۹ شهرستان برگزار می شود.
 

پذیرش کاردانی فنی حرفه ای برای ۴۲ کد رشته امتحانی صورت می گیرد. تعداد ۲۶۳ هزار و ۹۲۱ نفر در این آزمون ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۲۵۶ هزار و ۹۴۴ نفر داوطلب در ۲۳ کد رشته امتحانی بر اساس آزمون و ۶ هزار و ۹۷۷ نفر داوطلب ۱۹ کد رشته با آزمون هستند.


از میان داوطلبان رشته های با آزمون تعداد ۱۰۳ هزار و ۷۸۳ نفر زن و ۱۵۳ هزار و ۱۶۱ نفر مرد هستند که صبح جمعه در آزمون شرکت می کنند.

 ظرفیت نهایی برای دوره کاردانی فنی و حرفه ای ۲۵۷ هزار و ۵۵۰ نفر است.

آزمون کاردانی دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات غیرانتفاعی صبح روز جمعه 16 مرداد 94 برگزار می شود


 

برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی  کلیک کنید

 

بدین وسیله به اطلاع کلیه شرکت­کنندگان آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید‌(دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی) سال 1394می­رساند که اصلاحات مربوط و هم‌چنین کدرشته‌های تحصیلی جدید علاوه بر رشته‌های تحصیلی موجود در دفترچه راهنمای آزمون مذکور به شرح ذیل می باشد. لذا کلیه داوطلبان (اعم از داوطلبانی که در رشته پذیرش با آزمون و یا در رشته های پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی ثبت نام کرده‌اند) می‌بایست با توجه به رشته ‌امتحانی که در آن ثبت‌نام نموده‌اند ضمن توجه به نکات و مندرجات این اطلاعیه در صورت تمایل از تاریخ 94/5/12 لغایت 94/5/16 (همزمان با پرینت کارت آزمون) با مراجعه به سایت اینترنتی سازمان سنجش www.sanjesh.org نسبت به اصلاح­ و یا درج این کد رشته ‌محلها در قسمت ویرایش اطلاعات کارت اقدام نمایند.

 

 

 

 

 

 

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در رابطه با تاریخ، نحوه پرینت کارت و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و پذیرش برخی از رشته های بدون آزمون سال 1394

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی سال 1394 می‌رساند این آزمون برای داوطلبان کلیه کد رشته های امتحانی در صبح روز جمعه مورخ 16/5/94 در 169 شهرستان (به شرح مندرج در جدول شماره 1 این اطلاعیه) برگزار می‌شود. لازم به ذکر است برای پذیرش در کدرشته‌های امتحانی: 21 (چاپ)، 26 (صنایع نساجی)، 27 (متالورژی)، 28 (سرامیک)، 29 (معدن)، 30 (ناوبری)، 31 (الکترونیک و مخابرات دریایی)، 32 (مکانیک موتورهای دریایی)، 41 (فرش دستباف)، 42 (قلم‌زنی)، 43 (امور دامی)، 44 (گاوداری صنعتی)، 45 (مرغداری صنعتی)، 46 (تکثیر و پرورش آبزیان)، 47 (پرورش زنبور عسل)،48(امور زراعی و باغی)، 49 (گل و گیاهان زینتی) ،50 (ماشین‌های کشاورزی) و 52 (موسیقی) آزمون برگزار نخواهد شد و پذیرش دانشجو در این رشته‌ها صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کل دیپلم) صورت می‌گیرد. لذا برای داوطلبانی که در این رشته‌های تحصیلی ثبت‌نام و انتخاب رشته نموده اند، کارت شرکت در آزمون صادر نخواهد شد و نیازی به مراجعه داوطلبان به پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان جهت پرینت کارت نمی باشد. اما لازم است مفاد این اطلاعیه را به دقت مطالعه نمایند.
تذکر مهم: کلیه داوطلبان متقاضی گزینش در رشته های بدون آزمون می توانند جهت مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی و کد رشته محلهای انتخابی خود از تاریخ 94/5/12 لغایت 94/5/16 با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org (قسمت ویرایش اطلاعات) نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.


1- نحوه و زمان پرینت کارت شرکت در آزمون
کارت شرکت در آزمون کلیه داوطلبان به همراه برگ راهنما از روز دوشنبه 94/5/12 برای مشاهده و پرینت بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی فوق قرار می‌گیرد تا متقاضیان شرکت در آزمون بتوانند با واردکردن اطلاعات خود شامل: شماره پرونده، کد پیگیری و یا نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه و شماره کارت ملی نسبت به پرینت آن اقدام نمایند. داوطلبان برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید منحصراً به روش فوق اقدام و براساس تاریخ و آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی است. لذا کلیه داوطلبان باید شخصاً برای پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام نمایند.
تذکر مهم: آن دسته از داوطلبانیکه موفق به پرینت کارت شرکت در آزمون نمی‌شوند و همچنین آن دسته از متقاضیان رشته های بدون آزمون نیز که موفق به مشاهده اطلاعات ثبت نامی خود نمی شوند، لازم است با همراه داشتن کارت ملی و یا شناسنامه عکس‌دار شخصاً به باجه رفع نقص حوزه ذیربط، براساس جدول شماره 2 این اطلاعیه مراجعه نمایند.


2- آدرس و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون:
آدرس و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون کلیه داوطلبان بر مبنای استان و شهرستان محل اقامت فعلی آنان (برای تعیین حوزه امتحانی) که در تقاضانامه ثبت‌نام، مشخص کرده‌اند به شرح جدول 2 مندرج در این اطلاعیه می‌باشد.


3- درخصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون چنانچه مغایرتی مشاهده شد، داوطلبان لازم است به شرح زیر اقدام نمایند:
1- با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای  1، 2، 4، 5، 6، 10، 13، 14، 15 و 17  به ترتیب شامل نام‌خانوادگی، نام، سال تولد، شماره شناسنامه، شماره ملی، کد چهار رقمی رایانه ای دیپلم، استان محل اخذ دیپلم، معدل کل دیپلم، تاریخ اخذ مدرک دیپلم و کدو عنوان رشته  محل‌های انتخابی کارت شرکت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مذکور حداکثر تا تاریخ 16/5/94 منحصراً به پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان مراجعه و با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات نسبت به اصلاح موارد اقدام نمایند و در صورتی که نسبت به بندهای 3 ، 7 ، 9 و 12 (جنس، دین، معلولیت و زبان امتحانی) تفاوتی مشاهده نمودند ضروری است از روز چهارشنبه مورخ 94/5/14 الی روز پنجشنبه مورخ 94/5/15 صبح‌ها از ساعت 8:00 الی 12:00 و بعدازظهرها از ساعت 14:00 الی 18:00 به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه (براساس جدول شماره 2) مراجعه نمایند.
تبصره: چنانچه داوطلبانی در بند 17 (کدرشته محلهای انتخابی) کارت شرکت در آزمون خود، کدرشته ای را بصورت «0» مشاهده نمودند به منزله عدم رعایت شرایط در آن کدرشته میباشد و لازم است این دسته از داوطلبان با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان (قسمت ویرایش اطلاعات) نسبت به اصلاح کدرشته محل های انتخابی خود براساس ضوابط دفترچه راهنما اقدام نمایند.
ضمناً سایر اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون هر داوطلب بر اساس اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام خود داوطلب در نظر گرفته شده و به تقاضاهای مربوط به تغییر رشته امتحانی و حوزه امتحانی ترتیب اثر داده نخواهد شد.
2- چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در سهمیه ثبت‌نامی (بند 8) کارت شرکت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است به ترتیب ذیل عمل نمایند:
1-2 – داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه رزمندگان ،سازمان بسیج مستضعفین و وزارت جهاد کشاورزی در صورت عدم تائید سهمیه  و درج سهمیه آزاد برروی کارت ورود به جلسه لازم است برای روشن شدن وضعیت سهمیه خود حداکثر تا تاریخ 94/05/19 به ارگان مربوط مراجعه نمایند تا در صورت دارا بودن سهمیه ، مشخصات این دسته از داوطلبان از طریق ارگان تاییدکننده سهمیه، در اختیار سازمان سنجش قرار گیرد. در غیر اینصورت با سهمیه آزاد گزینش خواهند شد و هیچگونه اعتراضی قابل قبول نمی باشد.
2-2- داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه‌های بنیاد شهید و امورایثارگران و ستادکل نیروهای مسلح در صورت عدم تائید سهمیه و درج سهمیه آزاد بر روی کارت ورود به جلسه جهت اعلام مغایرت حداکثر تا تاریخ 94/05/16  منحصراً به پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان (قسمت ویرایش اطلاعات) مراجعه و با توجه به توضیحات مندرج در این پایگاه اطلاع‌رسانی نسبت به اصلاح موارد اقدام نمایند تا درصورت تایید سهمیه توسط ارگان مربوطه برای آنان اعمال گردد. در غیر اینصورت با سهمیه آزاد گزینش خواهند شد و هیچگونه اعتراضی قابل قبول نمی‌باشد.
3- چنانچه کارت شرکت در آزمون داوطلبی فاقد عکس می‌باشد و یا عکس روی کارت وی دارای اشکالاتی از جمله، فاقد مهر بودن عکس، اشتباه عکس، واضح نبودن عکس و … می‌باشد ضروری است در یکی از روزهای چهارشنبه مورخ 94/5/14 و یا پنجشنبه مورخ 94/5/15 صبح از ساعت 8:00 الی 12:00 و بعدازظهرها از ساعت 14:00 الی 18:00 با به همراه داشتن 2 قطعه عکس 4×3 و کارت ملی یا شناسنامه عکس‌دار به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه (براساس جدول شماره 2) مراجعه نمایند و موضوع را پیگیری نموده تا مشکل برطرف گردد.
4- آن دسته از داوطلبانی که هم اکنون علاقه‌مند به گزینش در رشته‌های موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی می‌باشند، ضرورت دارد، در زمان پرینت کارت شرکت در آزمون با ورود به بخش ویرایش اطلاعات و خرید کارت اعتباری بوسیله کارتهای عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال باشد، با پرداخت مبلغ 40.000 (چهل هزار) ریال به عنوان وجه ثبت‌نام اقدام نموده و مشخصات کارت اعتباری را در محل مربوط درج نموده و نسبت به ثبت کدرشته محل‌های مورد نظر خود اقدام نمایند.
یادآوری: کلیه داوطلبان برای آگاهی بیشتر از ضوابط آزمون می‌بایست از برگ راهنمای شرکت در آزمون که بر روی سایت این سازمان قرار داده خواهد شد، پرینت تهیه و نسبت به مطالعه دقیق آن اقدام نمایند.


4- موارد مهم قابل توجه داوطلبان
1- در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار الزامی است.
2- درهای ورودی حوزه‌های امتحانی رأس ساعت 7:00 (هفت) صبح بسته خواهد شد. فرآیند برگزاری آزمون رأس ساعت 7:30 (هفت وسی دقیقه) صبح آغاز می‌گردد. لذا از ورود داوطلبان پس از بسته شدن درهای ورودی به محوطه و یا سالنهای امتحانی ممانعت بعمل خواهد آمد.
3- هر داوطلب برای حضور در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار، چند مداد سیاه نرم پررنگ، مداد تراش، مداد پاکن و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشد.
4- داوطلبان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله کیف دستی، ساک دستی، پیجر، تلفن همراه، جزوه، کتاب، ماشین حساب (بجز ماشین حسابهای مندرج در بند 5)، هرگونه نت و یادداشت و نظایر آن و همچنین وسایل شخصی به جلسه آزمون اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است که به همراه داشتن هریک از وسایل مندرج در این بند به عنوان تقلب و تخلف تلقی و با داوطلبان ذیربط براساس قانون رسیدگی به تخلفات و جرائم در آزمونهای سراسری که بخشی از آن در بند «د» آمده است، رفتار خواهد شد.


5- به همراه داشتن ماشین حسابهای مجاز منحصراً با یکی از مارکهای ذیل برای حضور در جلسه آزمون بلامانع است.

Citizen SR 275 -10
W-BK SHARP 509-7
4600 PARS -4
3600 CASIO -1
Citizen SR 270X -11
Citizen SR 270 II-8
531EL SHARP-5
82CASIO FX -2
 
II Citizen SR 135 T -9
BKW SHARP 506 -6
618F CATIGA -3


تذکر مهم: چنانچه داوطلبی غیر از ماشین حساب‌های فوق‌الذکر، ماشین‌حساب نوع دیگر به همراه داشته باشد به عنوان مختلف تلقی و برابر قانون رسیدگی به تخلفات و جرائم در آزمونهای ورودی با وی رفتار خواهد شد.
6- برخی از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی رشته های جدید و یا اصلاحاتی را در رشته ها پس از انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته و اطلاعیه مورخ 10/3/94 این آزمون به این سازمان اعلام نموده اند که این قبیل کد رشته محلها و اصلاحات اعلام شده طی اطلاعیه‌ای در روز یکشنبه مورخ 11/5/94 بر روی پایگاه اطلاع رسانی این سازمان و در روز دوشنبه مورخ 12/5/94 در نشریه پیک سنجش درج خواهد شد. ضمناً اطلاعات این رشته‌ها در برگ راهنمای شرکت در آزمون نیز (که همزمان با پرینت کارت ورود به جلسه قابل دسترسی است) درج خواهد شد که لازم است کلیه داوطلبان اعم از داوطلبان متقاضی رشته‌های با آزمون یا با سوابق تحصیلی لازم است نسبت به مطالعه آن اقدام نمایند.
7- مخدوش نمودن و پاره نمودن پاسخنامه، عدم ارائه پاسخنامه  در زمان مقرر و تعلل در ارائه مدارک امتحانی ماهیتاً از مصادیق تخلّف و تقلّب محسوب میگردد و با داوطلبان متخلف برابر با قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمونهای سراسری رسیدگی و برخورد خواهد شد.

 


5‍- قانون رسیدگی به تخلفات و جرائم در آزمونهای سراسری
ماده 5- تخلفات و جرائم در این قانون مشتمل بر موارد زیر است:
الف- ارتکاب هرگونه عملی که موجب بی نظمی در برگزاری آزمون گردد یا همراه داشتن هرگونه وسیله غیر مجاز از قبیل وسایل ارتباط الکترونیکی و دستگاههای حافظه‌دار.
ب- ارتکاب هرگونه عمل خلاف مقررات که آزمون داوطلب را از نظر علمی خدشه دار سازد از قبیل:
1- ارائه مدرک یا گواهی مجعول یا تصویر گواهی مجعول برای شرکت در آزمون.
2- تبانی با داوطلبان یا افراد خارج از حوزه امتحانی یا دست اندرکاران آزمون از قبیل عوامل اجرایی و طراحان سوال برای تخلف در آزمون.
3- ثبت نام در آزمون با هویت مجعول یا شرکت در جلسه آزمون به جای داوطلب اصلی.
ج – استفاده از هرگونه وسیله غیرمجاز از قبیل وسایل ارتباط الکترونیکی و دستگاهها حافظه‌دار.
د – کمک به داوطلب خارج از ضوابط برگزاری آزمون جهت پاسخ به سوالات.
هـ- دسترسی غیرمجاز به اطلاعات مربوط به داوطلبان یا استفاده غیر مجاز از آنها.
و – هرگونه تغییر غیرمجاز سوالات، اوراق و پاسخنامه‌های داوطلبان یا سایر مدارک و دفاتر مربوط به آزمون.
ز – افشای سوالات آزمون یا تلاش در جهت دستیابی و افشای آن یا شرکت یا معاونت در این امر قبل یا حین برگزاری آزمون به هر نحو.
ح – خرید یا فروش سوالات آزمون یا پاسخ آنها یا شرکت یا معاونت در این امر قبل یا حین برگزاری آزمون اعم از اینکه سوالات یا پاسخ آنها واقعی یا غیرواقعی باشد.
ماده 6 – هیأت‌های رسیدگی به تخلفات، صلاحیت صدور حکم به مجازاتهای زیر را درباره متخلفان دارند:
الف – در مورد مشمولان بند (الف) ماده (5): اخطار کتبی با درج در پرونده داوطلب و اعلام به مراجع ذیربط یا محرومیت از گزینش در آزمون همان سال.
ب – در مورد مشمولات بند (ب) یا بند (ج) ماده (5) : محرومیت از گزینش علمی در آزمون همان سال و ابطال قبولی داوطلب در همان سال و محرومیت از شرکت در آزمون از یک تا ده سال.
تبصره – آراء هیأت‌های بدوی جز در مورد مشمولان بند (الف) ماده (6) این قانون قابل تجدید نظرخواهی در هیأت تجدید نظر رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها می‌باشد.
ماده 7 – در مورد مشمولان بندهای (د)، (هـ)، (و)، (ز) و (ح) ماده (5) هیأت‌های رسیدگی متهم را برای رسیدگی و اعمال جزای نقدی از ده میلیون (10.000.000) ریال تا یک میلیارد (1.000.000.000) ریال یا حبس از یک تا پنج سال یا هر دو مجازات به محاکم دادگستری معرفی می‌نمایند.
ماده 8 – ارتکاب هر یک از اعمال موضوع ماده (5) چنانچه در قالب عضویت در یک گروه یا شبکه باشد موجب تشدید مجازات می‌شود و تشکیل دهنده و سرکرده گروه یا شبکه به حداکثر مجازات محکوم می‌گردد. مجازات هر یک از اعضاء که در ارتکاب تخلفات و جرائم فوق دخالتی نداشته باشند حسب مورد حداقل مجازات ذکر شده برای مرتکب می‌باشد.
ماده 9 – رسیدگی در هیأت‌های رسیدگی به تخلفات در آزمونها مانع از رسیدگی برابر سایر قوانین جزایی یا رسیدگی هیأت‌های رسیدگی به تخلفات اداری یا هیأت‌های انتظامی اعضای هیأت علمی یا کمیته‌های انضباطی دانشجویان نیست و مرتکب علاوه بر مجازات مندرج در مواد (6) و (7) این قانون به مجازات مقرر در سایر قوانین و مقررات محکوم می‌گردد.
ماده 10 – در صورت محکومیت قطعی فردی به یکی از مجازاتهای مندرج در این قانون، به استثنای مجازات مندرج در بند (الف) ماده (6)، هیأت رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها، قبولی وی در آزمون را ابطال می‌نماید. در این صورت موسسه آموزشی مربوط از صدور و اعطای هر گونه گواهی یا مدرک به وی خودداری خواهد نمود و چنانچه گواهی فارغ التحصیلی به وی اعطاء شده باشد وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یا وزارت آموزش و پرورش یا دانشگاه آزاد اسلامی ملزم به ابطال آن گواهی می‌باشند.
ماده 11 – چنانچه با بررسی‌های فنی و علمی، بین نمرات و رتبه اکتسابی داوطلبی و سوابق تحصیلی وی مغایرتهای غیرمتعارف مشهود و اساسی از قبیل عدم تطابق معدل دیپلم و دوره پیش‌دانشگاهی با رتبه و نمره اکتسابی در آزمون وجود داشته، با تأیید هیأت‌های بدوی رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها از داوطلب در یک یا چند درس عمومی و اختصاصی امتحان مجدد به عمل می‌آید. تعیین وضعیت نهایی آزمون این داوطلب، براساس نتایج حاصل از امتحان مجدد بر عهده هیأت بدوی می‌باشد.

درخاتمه اضافه می نماید داوطلبان در صورت نیاز می‌توانند سوالات خود را با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مطرح و یا با شماره تلفنهای 99-88923595 -021 واحد پاسخگویی غیر حضوری روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور تماس حاصل نمایند.
 

 

جدول شماره 1 – شهرستان محل برگزاری آزمون کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای سال 1394
نام استان
نام شهر محل برگزاری
توضیحات
آذربایجان شرقی(10)
تبریز(1012)
تبریز(1012) و ورزقان(1038)
شبستر(1021)
شبستر(1021)
اهر (1006)
اهر(1006) ، خداآفرین(1025) ، کلیبر(1026) و هریس(1040)
بناب (1010)
بناب (1010) و عجب شیر (1023)
سراب (1017)
سراب( 1017)
میانه (1036)
میانه (1036) ، بستان آباد( 1009) ، هشترود (1041) و چاراویماق(1016)
آذرشهر (1001)
آذرشهر (1001)
مرند (1029)
مرند 1029 و جلفا (1014)
اسکو (1005)
اسکو (1005)
مراغه (1028)
مراغه (1028) و ملکان (1032)
آذربایجان غربی(11)
ارومیه (1104)
ارومیه(1104) ، اشنویه(1106)
خوی (1123)
خوی(1123) و چایپاره (1119)
شاهین دژ (1129)
شاهین دژ (1129) و تکاب (1115)
میاندواب (1138)
میاندواب (1138)
بوکان (1109)
بوکان(1109)
سلماس (1127)
سلماس(1127)
ماکو (1133)
ماکو (1133) ، چالدران (1117) ، شوط(1131) و پلدشت (1111)
مهاباد (1135)
مهاباد (1135) ، پیرانشهر(1113) و سردشت (1124)
نقده (1140)
نقده (1140)
اردبیل(12)
اردبیل (1202)
اردبیل(1202)، سرعین(1201) ، نمین(1222) ، نیر(1225)
خلخال (1211)
خلخال (1211) و کوثر(1213)
مشگین شهر (1219)
مشگین شهر(1219)
گرمی (1215)
گرمی(1215)
پارس اباد (1208)
پارس اباد (1208) و بیله سوار (1205)
اصفهان(13)
اصفهان(1310)
اصفهان(1310) ، بوئین و میاندشت(1325)، چادگان(1316) ، خور و بیابانک(1340)، فریدن(1326) ، فریدونشهر(1327)، فلاورجان(1329) و نائین(1341)
کاشان(1332)
کاشان(1332) ، اران و بیدگل (1302) ، نطنز (1345) و اردستان (1304)
نجف اباد(1342)
نجف اباد(1342) و تیران و کرون(1314)
خمینی شهر(1317)
خمینی شهر (1317)
سمیرم(1320)
سمیرم (1320)
برخوار(1312)
برخوار (1312)
مبارکه (1338)
مبارکه (1338)
شاهین شهر و میمه(1322)
شاهین شهر و میمه (1322)
لنجان(1336)
لنجان (1336)
شهرضا(1324)
شهرضا (1324)و دهاقان (1321)
گلپایگان(1334)
خوانسار (1318) و گلپایگان (1334)
ایلام(14)
ایلام(1405)
ایلام(1405) ، سیروان (1414)، چرداول(1415) ، ملکشاهی(1419) ، بدره (1408) و مهران(1418)
آبدانان(1403)
آبدانان(1403) و دره شهر(1410)
ایوان(1407)
ایوان(1407)
دهلران(1412)
دهلران (1412)
البرز(40)
کرج(4008)
کرج (4008) ، اشتهارد (4007)
ساوجبلاغ(4003)
ساوجبلاغ (4003) ، نظراباد (4010) و طالقان(4005)
فردیس (4012)
فردیس (4012)
بوشهر(15)
بوشهر(1502)
بوشهر(1502) و تنگستان (1504)
دشتی(1514)
دیر(1516) ، جم(1506) ، کنگان(1520) ، دشتی (1514) و عسلویه(1519)
بندر گناوه(1522)
بندر گناوه (1522) و بندر دیلم (1518)
دشتستان(1511)
دشتستان (1511 )
تهران(16)
تهران(1607)
تهران(1607) ، پردیس (1616)و شمیرانات(1620)
ری(1615)
ری (1615)
ورامین(1636)
ورامین (1636) ، پاکدشت (1604) ، پیشوا (1633) و قرچک(1635)
رباط کریم(1612)
رباط کریم (1612) ، بهارستان (1610)
شهریار(1624)
شهریار (1624) و ملارد (1625)
شهرقدس(1623)
شهرقدس (1623)
اسلامشهر(1602)
اسلامشهر (1602)
دماوند(1609)
دماوند (1609) و فیروزکوه (1627)
چهارمحال و بختیاری(17)
شهرکرد(1709)
شهرکرد(1709) ، بن(1706) ، سامان(1707) و کیار(1713)
بروجن (1705)
بروجن (1705) ، لردگان (1717) و اردل (1701)
فارسان(1710)
فارسان (1710) و کوهرنگ (1712)
خراسان جنوبی(18)
بیرجند(1802)
بیرجند(1802) ، بشرویه(1810) ، خوسف (1801)، درمیان(1805) ، سرایان(1807) ، سربیشه(1808) ، فردوس(1811) و نهبندان(1818)
قائنات (1815)
قائنات (1815) و زیرکوه(1813)
طبس(1825)
طبس (1825)
خراسان رضوی(19)
مشهد(1960)
مشهد(1960) ، بینالود(1906) ، چناران(1928) ، سرخس (1947)، فریمان(1949) ، کلات(1955)
کاشمر(1953)
کاشمر (1953) ، بردسکن (1905) و خلیل اباد (1930) و مه ولات(1962)
سبزوار(1945)
سبزوار (1945) ،جغتای(1923) ،جوین(1926) ، خوشاب (1941) داورزن(1942)
نیشابور(1965)
نیشابور(1965) و فیروزه(1912)
قوچان(1951)
قوچان (1951) و درگز (1937)
گناباد(1957)
گناباد (1957) و بجستان (1901)
تربت حیدریه(1922)
تربت حیدریه (1922) و خواف(1934)، رشتخوار(1940) و زاوه (1920)
تربت جام(1916)
تربت جام (1916) و تایباد (1909) و باخزر(1908)
خراسان شمالی(20)
بجنورد(2005)
بجنورد(2005) ، جاجرم(2008) ، راز وجرگلان(2003) ، گرمه(2017) و مانه و سملقان(2016)
شیروان(2011)
شیروان (2011) و فاروج(2013)
اسفراین(2002)
اسفراین (2002)
خوزستان(21)
اهواز(2112)
اهواز(2112) ، باوی(2110) ، حمیدیه(2111) و کارون(2166)
بندر ماهشهر(2120)
ماهشهر(2120) و رامشیر (2132) و هندیجان(2150)
دزفول(2129)
درفول (2129)، اندیمشک(2109) و شوش(2138)
مسجد سلیمان(2146)
مسجد سلیمان (2146) ، اندیکا(2107) و لالی(2144)
دشت‌ازاد گان(2131)
دشت ازاد گان(2131) و هویزه(2151)
شوشتر(2140)
شوشتر (2140) و گتوند (2142)
خرمشهر(2125)
خرمشهر (2125) ، آبادان (2102) و شادگان (2135)
رامهرمز(2134)
رامهرمز (2134)، باغ ملک (2117) و هفت گل (2148)
بهبهان(2124)
بهبهان (2124) و امیدیه (2104) و آغاجاری(2121)
ایذه(2115)
ایذه (2115)
زنجان(22)
زنجان(2212)
زنجان(2212) ، ایجرود(2204) ، سلطانیه(2201) ، طارم(2214) و ماه نشان(2216)
ابهر(2202)
ابهر2202 ، خرمدره(2209)
خدابنده
خدابنده(2208)
سمنان(23)
سمنان(2304)
سمنان(2304) ، آرادان(2309) ، گرمسار(2311) ، مهدی شهر(2313)
دامغان(2302)
دامغان (2302)
شاهرود(2307)
شاهرود (2307) و میامی(2308)
سیستان و بلوچستان(24)
 
زاهدان(2418)
زاهدان(2418) ، میرجاوه(2419)
ایرانشهر(2403)
ایرانشهر (2403)، سرباز (2429) و دلگان (2411)
خاش(2408)
خاش (2408)
زابل(2414)
زابل(2414) ، زهک (2422) و هیرمند (2435) ، هامون (2448) و نیمروز(2446) 
چابهار(2406)
کنارک (2433) و چابهار(2406)
سراوان(2425)
سراوان (2425) ، سیب سوران (2430) و مهرستان(2416)
نیک شهر (2440)
نیک شهر (2440) ، فنوج(2437) و قصرقند(2438)
فارس(25)
شیراز(2536)
شیراز(2536) ، خرامه(2581) ، سپیدان(2528) و سروستان(2531)
لارستان(2558)
لارستان (2558) و گراش(2557)
اقلید(2507)
اقلید (2507)
فیروز آباد(2543)
فیروز آباد(2543)، فراشبند(2538) و کوار(2535)
داراب (2522)
داراب (2522) و زرین دشت (2526)
کازرون(2551)
کازرون (2551)
مرودشت(2565)
مرودشت (2565) و ارسنجان(2502)
استهبان(2504)
استهبان(2504)
آباده(2501)
اباده (2501)
ممسنی(2568)
ممسنی (2568) و رستم (2524)
نی ریز(2576)
نی ریز(2576)
فسا(2541)
فسا(2541)
لامرد(2561)
لامرد(2561) ، مهر (2571)، خنج(2519)
خرم بید(2516)
خرم بید(2516) ، پاسارگارد(2510) و بوانات(2509)
جهرم(2515)
جهرم (2515) و قیر وکارزین (2546)
قزوین(26)
قزوین(2619)
قزوین(2619)
بویین زهرا(2610)
بویین زهرا (2610)و آوج(2606)
البرز (2604)
ابیک (2602) و البرز (2604)
تاکستان(2614)
تاکستان(2614)
قم(27)
قم(2704)
داوطلبان استان قم (2704)
کردستان(28)
سنندج(2819)
سنندج(2819) ، بیجار(2807) ، دهگلان(2809) و سرو آباد(2814)
بانه(2802)
بانه(2802)
دیواندره(2812)
دیواندره (2812)
قروه(2822)
قروه(2822) 
کامیاران(2823)
کامیاران(2823)
سقز(2817)
 سقز (2817)
مریوان(2827)
مریوان (2827)
کرمان(29)
کرمان(2940)
کرمان(2940) و بردسیر (2905)
رفسنجان(2918)
رفسنجان (2918)، شهربابک (2929) و انار(2915)
زرند (2924)
زرند (2924) ، کوهبنان (2942) و راور (2914)
جیرفت(2912)
جیرفت(2912) ، عنبر آباد(2932) ، فاریاب(2943) ،کهنوج(2944) ، قلعه گنج(2934) ، منوجان(2946) و رودبار جنوب(2921)
سیرجان(2927)
سیرجان(2927)
بافت(2903)
بافت(2903)،ارزوئیه(2901) و رابر(2902)
بم(2908)
بم(2908)، نرماشیر(2909) و ریگان(2923) و فهرج (2907)
کرمانشاه(30)
کرمانشاه(3034)
کرمانشاه(3024) ، صحنه(3018) ، کنگاور(3025) و هرسین(3029)
سنقر(3016)
سنقر(3016)
سرپل ذهاب(3014)
سرپل ذهاب (3014)و قصرشیرین (3020)
اسلام اباد غرب(3002)
اسلام اباد غرب (3002) ، گیلانغرب(3027) و دالاهو (3011)
جوانرود(3009)
جوانرود(3009) ، پاوه(3004) ، روانسر(3013) و ثلاث باباجانی(3007)
کهگیلویه بویراحمد(31)
بویراحمد(3103)
یاسوج (3103)، باشت(3115) ، چرام(3110) ، دنا (3108)
گچساران(3116)
داوطلبان شهرستان گچساران(3116)
کهگیلویه(3114)
کهگیلویه3114، بهمئی(3105) و لنده(3113)
گلستان(32)
گرگان(3217)
گرگان(3217) ، آقلا(3203) ، بندر گز (3205)، ترکمن(3208) ، کردکوی(3213) و گمیشان(3207)
گنبدکاووس(3219)
گنبدکاووس (3219) ،کلاله (3215) ، مراوه تپه (3221) ، گالیکش (3222) و مینودشت (3223)
آزادشهر(3202)
ازادشهر (3202) ، رامیان (3210) و علی آباد (3212)
گیلان(33)
رشت(3313)
رشت (3313 ، رضوانشهر(3315) ، ، شفت(3327) ، صومعه صرا(3329) ، فومن(3336) و ماسال(3343)
بندرانزلی(3307)
بندر انزلی(3307)
لاهیجان(3338)
لاهیجان(3338) ، سیاهکل(3325)و آستانه اشرفیه(3304)
رودبار(3319)
رودبار(3319)
طوالش(3334)
طوالش(3334) )و آستارا(3302)
لنگرود(3341)
لنگرود (3341)،رودسر (3323) ، املش(3306)
لرستان(34)
خرم اباد(3413)
خرم آباد(3413) ، پلدختر(3408) ، دلفان(3415) ، سلسله (3422) و دوره (3418)
بروجرد(3407)
بروجرد (3407) و ، دورود (3417)
الیگودرز(3405)
الیگودرز(3405) و ازنا(3402)
کوهدشت(3427)
کوهدشت (3427) و رومشکان(3424)
مازندران(35)
ساری(3527)
ساری (3527) ، جویبار(3520) ، میاندرود (3528) ، سیمرغ (3533)
بابل(3509مرد)
بابل (3509) ، آمل(3503) ، فریدون کنار (3532) ، بابلسر (3512) و محمود آباد (3538)
بابلسر(3512زن)
بابل (3509) ،آمل (3503) ، فریدون کنار (3532) ، بابلسر (3512) ، محمود اباد(3538)
چالوس(3522)
چالوس (3522) ، تنکابن (3517) ، نوشهر(3545) ، عباس اباد(3516)، رامسر (3523) ، کلاردشت(3521) و نور (3543)
قائم شهر(3534)
قائم شهر(3534) ، سوادکوه (3530) و سواد کوه شمالی(3529)
بهشهر(3513)
بهشهر (3513) ،گلوگاه (3536) و نکاء (3539)
مرکزی(36)
اراک(3602)
اراک(3602) ، آشتیان(3603) ، خنداب(3609) ، شازند(3617) ، فراهان(3604) تفرش(3605)و کمیجان(3618)
ساوه(3613)
ساوه (3613) و زرندیه (3612)
خمین(3607)
خمین (3607) ، محلات(3620) و دلیجان(3610)
هرمزگان(37)
بندر عباس(3709)
بندرعباس(3709) ، قشم(3730) ، ابوموسی(3702) ، حاجی آباد(3720) و خمیر(3722)
بندرلنگه(3712)
بندر لنگه (3712) ، بستک(3705) و پارسیان (3714)
رودان(3726)
رودان(3726)
جاسک (3717)
بشاگرد(3715) و جاسک (3717)
میناب(3734)
میناب (3734) و سیریک (3728)
همدان(38)
همدان(3823)
همدان(3823) ، اسد آباد(3801) ، بهار(3804) و فامنین(3822)
ملایر(3816)
ملایر(3816) و نهاوند (3820)
تویسرکان(3806)
تویسرکان(3806)
کبودر آهنگ(3812)
کبودر آهنگ(3812) و رزن(3809)
یزد(39)
یزد(3920)
یزد (3920) میبد(3918)، صدوق (3913)، مهریز (3917)، اردکان (3905) بافق (3907) و بهاباد (3906)و تفت (3908)
ابرکوه (3902)
ابرکوه (3902) و خاتم (3910)

 

 
جدول شماره 2 – نام و آدرس محل تشکیل باجه رفع نقص کارت آزمون کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای سال 1394
نام استان
نام شهرستان
محل رفع نقص کارت
نشانی باجه های رفع نقص
آذربایجان شرقی
تبریز
دانشگاه تبریز
تبریز: بلوار 29 بهمن، دانشگاه تبریز، طبقه همکف ساختمان، مدیریت خدمات آموزشی
مراغه
دانشگاه مراغه
مراغه: اتوبان امیرکبیر، شهرک گلشهر، دانشگاه مراغه
اهر
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
شبستر
دانشگاه پیام نور
شبستر: ورودی شهر از سمت تبریز، روبروی پمپ بنزین، دانشگاه پیام نور مرکز شبستر
آذرشهر
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
مرند
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
سراب
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
اسکو
دانشگاه پیام نور
اسکو: جنب شهرک ولیعصر(عج)، دانشگاه پیام نور مرکز اسکو
بناب
دانشگاه بناب
بناب: انتهای بزرگراه ولایت، جنب پلیس راه، دانشگاه بناب
میانه
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
آذربایجان غربی
ارومیه
دانشگاه ارومیه
ارومیه: خیابان شهید بهشتی، دانشگاه ارومیه، ستاد مرکزی پردیس دانشگاهی
مهاباد
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
نقده
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
شاهین‌دژ
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
میاندوآب
مرکز آموزش عالی میاندوآب
میاندوآب : بزرگراه ولایت ، پل آیت الله وحیدی ، بالاتر از کوی رابری ، نرسیده به ایسنگاه راه آهن 
ماکو
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
خوی
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
بوکان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
سلماس
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
اردبیل
 
اردبیل
دانشگاه محقق اردبیلی
اردبیل : خیابان دانشگاه ،  دانشگاه محقق اردبیلی ، ساختمان اداره کل امور آموزشی
مشکین‌شهر
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
گرمی
دانشگاه آزاد اسلامی
گرمی: کیلومتر 3 جاده ( گرمی – اردبیل ) دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمی
پارس‌آباد
موسسه غیر انتفاعی مغان
پارس آباد: خیابان امام(ره) ، پایین تر از مصلای امام خمینی (ره) ، موسسه آموزش عالی مغان
خلخال
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
اصفهان
اصفهان
دانشگاه اصفهان
اصفهان: میدان آزادی، خیابان دانشگاه، دانشگاه اصفهان، ساختمان ستاد آزمونها
شهر رضا
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
کاشان
دانشگاه کاشان
کاشان: کیلومتر شش بلوار قطب راوندی، دانشگاه کاشان
نجف‌آباد
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
مبارکه
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
گلپایگان
دانشگاه پیام نور
گلپایگان: خیابان دانشگاه، دانشگاه پیام نور مرکز گلپایگان
لنجان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
برخوار
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
شاهین شهرومیمه
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
خمینی‌شهر
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
سمیرم
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
ایلام
ایلام
آموزش و پرورش
ایلام : بلوار مدرس، جنب مدیریت آموزش وپرورش ، کانون فرهنگی و هنری فاطمه الزهراء
آبدانان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
ایوان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
دهلران
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
البرز
کرج
آموزش و پرورش
کرج:45 متری گلشهر، خیابان گلزار غربی ،روبروی متروی گلشهر، دبیرستان شهدای روزنامه اطلاعات
فردیس
آموزش و پرورش
کرج : میدان استاندارد، آموزش و پرورش ناحیه 2 کرج
ساوجبلاغ
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
بوشهر
بوشهر
دانشگاه خلیج فارس
بوشهر- خیابان شهید ماهینی – دانشگاه خلیج فارس – سازمان مرکزی دانشگاه
دشتستان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
دشتی
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
بندرگناوه
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
 

 

ادامه جدول شماره 2 – نام و آدرس محل تشکیل باجه رفع نقص کارت آزمون کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای سال 1394
 
نام استان
نام شهرستان
محل رفع نقص کارت
نشانی باجه های رفع نقص
تهران
ورامین
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
رباط کریم
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
ری
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
شهریار
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
قدس
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
اسلامشهر
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
دماوند
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
تهران
دانشگاه صنعتی امیرکبیر
( حوزه خواهران)
 تهران: خیابان حافظ، مقابل خیابان سمیه
دانشگاه غیر انتفاعی سوره
 ( برادران)
تهران:‌ خیابان آزادی ، بین خیابان آذربایجان وخوش ، نبش کوچه کامیاران
چهار محال و بختیاری
شهرکرد
دانشگاه شهر کرد
شهرکرد : بلوار رهبر ، دانشگاه شهرکرد ، معاونت آموزشی
بروجن
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
فارسان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
خراسان جنوبی
بیرجند
دانشگاه بیرجند
بیرجند: میدان شهدا، خیابان دانشگاه، دانشکده هنر
طبس
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
قائنات
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
خراسان رضوی
مشهد
دانشگاه فردوسی مشهد
مشهد: بلوار وکیل آباد، روبروی پارک ملت، درب شمالی دانشگاه فردوسی مشهد، دانشکده علوم اداری و اقتصادی
سبزوار
دانشگاه حکیم سبزواری
سبزوار: توحید شهر، دانشگاه حکیم سبزواری، طبقه همکف دانشکده علوم پایه
نیشابور
دانشگاه نیشابور
نیشابور: ابتدای شهرک بهداری، دانشگاه نیشابور، ساختمان دانشکده هنر
تربت جام
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
تربت حیدریه
دانشگاه تربت حیدریه
کیلومتر 7 محور (تربت حیدریه – مشهد) بعد از پل هوایی عابر پیاده، دانشگاه تربت حیدریه
کاشمر
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
قوچان
دانشگاه مهندسی فناوری­های نوین
قوچان: کیلومتر 5 جاده (مشهد- قوچان) دانشگاه مهندسی فناوری­های نوین قوچان
گناباد
مجتمع آموزش عالی
گناباد: خیابان المهدی، جنب المهدی 21، ساختمان معاونت آموزشی و پژوهشی ،مجتمع آموزش عالی گناباد
خراسان شمالی
بجنورد
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
شیروان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
اسفراین
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
خوزستان
اهواز
آموزش وپرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
بندرماهشهر
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
دزفول
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
مسجد سلیمان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
دشت آزادگان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
شوشتر
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
رامهرمز
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
بهبهان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
ایذه
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
خرمشهر
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
زنجان
زنجان
دانشگاه زنجان
زنجان: کیلومتر 6 جاده تبریز، دانشگاه زنجان، ساختمان مرکزی، واحد رایانه
ابهر
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
خدابنده
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
سمنان
سمنان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
دامغان
دانشگاه دامغان
دامغان: میدان دانشگاه، دانشگاه دامغان، درب اصلی، کتابخانه مرکزی دانشگاه
شاهرود
دانشگاه صنعتی شاهرود
شاهرود: میدان هفتم­تیر، بلوار دانشگاه، پردیس اصلی دانشگاه شاهرود، سازمان مرکزی، اداره کل آموزش
سیستان و بلوچستان
زاهدان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
سراوان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
نیک شهر
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
خاش
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
ایرانشهر
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
زابل
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
چابهار
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
 
ادامه جدول شماره 2 – نام و آدرس محل تشکیل باجه رفع نقص کارت آزمون کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای سال 1394
نام استان
نام شهرستان
محل رفع نقص کارت
نشانی باجه های رفع نقص
فارس
شیراز
دانشگاه شیراز
شیراز: خیابان ساحلی غربی، مجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه شیراز
اقلید
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
فیروزآباد
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
داراب
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
کازرون
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
مرودشت
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
آباده
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
ممسنی
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
فسا
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
جهرم
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
لارستان
دانشکده علوم پزشکی
لارستان: بلوار شهید دکتر دادمان، دانشگاه علوم پزشکی لارستان، دانشکده پرستاری حضرت زینب(ص)
لامرد
دانشگاه آزاد اسلامی
لامرد: میدان دانشجو، دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد
خرم‌بید
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
استهبان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
نی ریز
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
قزوین
قزوین
دانشگاه پیام نور
قزوین: نواب ، مجتمع ادارات دانشگاه پیام­نور مرکز قزوین
البرز
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
تاکستان
دانشگاه پیام نور
تاکستان: انتهای بلوار امام خمینی (ره)، روبروی میدان شهید لشگری، دانشگاه پیام نور مرکز تاکستان
بوئین زهرا
دانشگاه پیام نور
بوئین زهرا: کیلومتر 4جاده ساوه، بین بیمارستان امیرالمومنین(ع) و شهرک صنعتی آراسنج، دانشگاه پیام­نور مرکز بوئین زهرا
قم
قم
دانشگاه قم
قم : انتهای بلوار امین ، جاده قدیم اصفهان ، بعد از شهرک قدس ، دانشگاه قم ، سازمان مرکزی دانشگاه
کردستان
سنندج
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
بانه
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
دیواندره
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
قروه
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
کامیاران
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
مریوان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
سقز
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
کرمان
کرمان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
بم
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
بافت
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
جیرفت
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
رفسنجان
دانشگاه ولی عصر
رفسنجان: ابتدای بلوار ولایت، سازمان مرکزی دانشگاه ولی­عصر، دفتر استعدادهای درخشان
سیرجان
دانشگاه صنعتی سیرجان
سیرجان: ابتدای جاده بافت، دانشگاه صنعتی سیرجان
زرند
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
کرمانشاه
کرمانشاه
دانشگاه رازی کرمانشاه
کرمانشاه: طاق بستان، باغ ابریشم، پردیس دانشگاه رازی کرمانشاه
اسلام‌آباد غرب
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
جوانرود
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
سنقر
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
سرپل ذهاب
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
کهگیلویه و بویراحمد
یاسوج (بویراحمد)
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
کهگیلویه(دهدشت)
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
گچساران
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط

 

ادامه جدول شماره 2 – نام و آدرس محل تشکیل باجه رفع نقص کارت آزمون کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای سال 1394
نام استان
نام شهرستان
محل رفع نقص کارت
نشانی باجه های رفع نقص
گلستان
گرگان
دانشگاه آزاد اسلامی
گرگان: کمربندی(بلوار شهید کلانتری) ، خیابان دانشگاه، مجتمع دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان، ساختمان اداری
آزادشهر
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
گنبد کاووس
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
گیلان
رشت
دانشگاه گیلان
رشت: بلوار حافظ، خیابان ملت، روبروی شهر بازی، پردیس دانشگاه گیلان
رودبار
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
طوالش
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
لاهیجان
دانشگاه آزاد اسلامی
لاهیجان: خیابان کاشف شرقی، خیابان شقایق، مجتمع اداری آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان
لنگرود
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
بندرانزلی
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
لرستان
خرم‌آباد
دانشگاه لرستان
خرم آباد: کیلومتر5 جاده (خرم آباد – تهران)، دانشگاه لرستان
کوهدشت
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
الیگودرز
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
بروجرد
دانشگاه حضرت آیت­الله بروجردی
بروجرد: کیلومتر 3 جاده (بروجرد- خرم آباد)، دانشگاه آیت الله العظمی بروجردی
مازندران
ساری
موسسه غیر انتفاعی هدف ساری
ساری: بلوار فرح آباد (جاده دریا) کیلومتر 5 ، موسسه آموزش عالی هدف ساری
چالوس
دانشگاه آزاد اسلامی
چالوس: خیابان 17 شهریور، روبروی مسجد امام حسین(ع)، دانشگاه آزاد اسلامی، حوزه معاونت آموزش
بهشهر
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
بابلسر
دانشگاه مازندران
بابلسر: خیابان پاسداران، سازمان مرکزی دانشگاه مازندران
بابل
دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل
بابل: خیابان شریعتی، دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل
قائمشهر
دانشگاه آزاد اسلامی
قائمشهر: کیلومتر 7 جاده نظامی، دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائمشهر
مرکزی
اراک
دانشگاه اراک
 اراک: میدان شریعتی، دانشگاه اراک، درب اصلی دانشگاه
خمین
دانشگاه پیام نور
خمین: بلوار شهدای دانشجو، ابتدای جاده الیگودرز
ساوه
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
هرمزگان
بندرعباس
دانشگاه هرمزگان
بندرعباس: آزادشهر، بلوار افروز شهابی پور، مجتمع آموزشی پژوهشی بصیرت (گفتگوی تمدنها)
رودان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
جاسک
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
میناب
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
بندرلنگه
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
همدان
همدان
دانشگاه آزاد اسلامی
همدان: شهرک شهید مدنی، خیابان امام خمینی (ره)، بلوار پروفسور موسیوند، مجتمع دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان
کبودرآهنگ
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
تویسرکان
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
ملایر
دانشگاه ملایر
ملایر: کیلومتر 4 جاده اراک، دانشگاه ملایر
یزد
یزد
دانشگاه یزد
یزد: صفائیه، چهار راه پژوهش، بلوار دانشگاه، دانشگاه یزد، پردیس اصلی دانشگاه یزد
ابرکوه
آموزش و پرورش
حوزه خواهران و برادران: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ذیربط
 
 

 

 

قبل از ورود به دانشگاه پیام نور باید بدانید

ورودی جدید به دانشگاه پیام نور باید بدانند

دانلود لیست منابع و ارائه دروس پیام نور ترم بهمن 99 کلیک کنید

 

 

دانلود رایگان نمونه سوال با جواب پیام نور

 

 

برای ارسال نظر از فرم زیر استفاده کنید

پی ان یو نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
در صورتی که سوالی دارید باید از قسمت " پرسش و پاسخ " سایت استفاده کنید

قوانین ارسال نظر پرسش و پاسخ

 

 

 

 


نمونه سوالات پیام نور
سامانه پرسش و پاسخ اخبار پیام نور

 

این سایت هیچگونه وابستگی به دانشگاه پیام نور و مدیریت آن ندارد
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به PnuNews.com می باشد و استفاده از مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است .
طراحی سایت : پی ان یو نیوز
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است