انتخابات خانه نشریات دانشجویی برگزار شد+اسامی اعضا - اخبار پیام نور
امتیاز به مطلب
۱۴ مرداد ۱۳۹۴
انتخابات دانشجویی

انتخابات خانه نشریات دانشجویی برگزار شد+اسامی اعضا

نتایج انتخابات خانه نشریات دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور اعلام شد و ۲۰ دانشجو به عنوان اعضای این خانه انتخاب شدند.

 

 


به گزارش اخبار پیام نور PnuNews.com انتخابات خانه نشریات دانشجویی وزارت بهداشت در دومین روز از همایش سراسری فعالان و کارشناسان نشریات دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور بر اساس مناطق ده‌گانه برگزار شد.

مناطق ده‌گانه شامل شمال شرق، شمال، شمال غرب، تهران، البرز مرکزی، مرکزی، غرب، جنوب غرب، جنوب و جنوب شرق بودند و از هر منطقه دو نفر به عنوان عضو اصلی انتخاب شدند.

بر اساس قوانین انتخابات هیات موسس خانه نشریات، تنها مدیران مسئول و سردبیران نشریات دانشجویی مجاز به کاندیداتوری بودند. تمامی مراحل انتخابات اعم از رای‌گیری، شمارش آراء، اعتراض به نتایج و رسیدگی به آن در هر کدام در ۱۰ سالن برگزاری انتخابات، صورت گرفت.

مهدی برنجی رئیس اداره مشارکت‌های دانشگاهیان اداره کل فرهنگی وزارت بهداشت، خانه نشریات دانشجویی را به عنوان بازوی مشورتی اداره کل فرهنگی وزارت بهداشت دانست و تاکید کرد: این ساختار تنها جنبه تصمیم‌سازی دارد و این اداره کل بخشی از وظایف خود را به صورت داوطلبانه به خانه نشریات تفویض خواهد کرد.

برنجی افزود: اساسنامه، دستورالعمل و مرامنامه این ساختار نوین توسط اداره کل فرهنگی و در تعامل با هیات موسس خانه نشریات دانشجویی تا پایان مهرماه تدوین خواهد شد.


اسامی برگزیدگان انتخابات خانه نشریات دانشجویی بر اساس منطقه بندی

منطقه شمال شرق شامل دانشگاه‌های و دانشکده‌های استان‌های خراسان رضوی، خراسان جنوبی و خراسان شمالی. برگزیدگان: وحید باقری- گناباد و عاتکه حسین پور- مشهد

منطقه شمال غرب شامل آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل و زنجان. برگزیدگان : نوید جاهد- تبریز و سلام ابرهیم زاده- ارومیه

منطقه تهران شامل استان تهران. برگزیدگان : علیرضا منصور قناعی – شهیدبهشتی و حورا صابری- ایران

منطقه البرز مرکزی شامل البرز، قزوین و قم . برگزیدگان : شهاب درزی- قزوین و مجتبی موحدی نیا- اراک

منطقه مرکزی شامل اصفهان، یزد، چهار محال و بختیاری. برگزیدگان : امیر میرزاپور- اصفهان و حامد مردانی- اصفهان

منطقه غرب شامل کرمانشاه، همدان، کردستان و ایلام . برگزیدگان : عرفان اشرفی- کرمانشاه و محمد حیدری- ایلام

منطقه جنوب غرب شامل خوزستان و لرستان. برگزیدگان: یاسین افرا- خوزستان و معصومه بهبودی- خوزستان

منطقه جنوب شامل فارس، بوشهر، هرمزگان، کهکیلویه و بویراحمد. برگزیدگان: صادق آرامش- شیراز و مرتضی بناکار- شیراز

منطقه جنوب شرق شامل کرمان و سیستان و بلوچستان. برگزیدگان : منوچهر جعفری- کرمان و مرضیه محمودی زرندی- کرمان

منطقه شمال شامل مازندران، گیلان و سمنان. برگزیدگان : میثم مهدی پور- بابل و نیلوفر طلایی- شاهرود

 

دانلود رایگان نمونه سوال با جواب پیام نور

نظرات کاربران

پی ان یو نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
در صورتی که سوالی دارید باید از قسمت " پرسش و پاسخ " سایت استفاده کنید

قوانین ارسال نظر پرسش و پاسخ


این سایت هیچگونه وابستگی به دانشگاه پیام نور و مدیریت آن ندارد
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به PnuNews.com می باشد و استفاده از مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است .
طراحی سایت : علی رحیمی