ثبت نام آزمون استخدام آموزش و پرورش+لینک ثبت نام و دفترچه - پی ان یو نیوز - PnuNews - اخبار پیام نور
امتیاز به مطلب
۱۵ مرداد ۱۳۹۴
استخدام آموزش و پرورش

ثبت نام آزمون استخدام آموزش و پرورش+لینک ثبت نام و دفترچه

ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش آغاز شد

 

 

به گزارش اخبار پیام نور PnuNews.com ثبت نام آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش از امروز 15 مرداد آغاز شد
داوطلبان واجد شرایط لازم است پس از مطالعه اطلاعیه اولیه از امروز 15 مرداد تا 21 مرداد 94 می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند
قبل از انجام هر کاری بهتر است اول دفترچه ثبت نام را مطالعه کنید و از جزییات آزمون و سهمیه ها ظرفیت پذیرش در هر شهر مطلع شوید
برای دانلود دفترچه ثبت نام و جزییات آزمون استخدامی آموزش و پرورش کلیک کنید
اگر تصمیم شما برای ثبت نام قطعی شد اولین کار خرید کارت اعتباری است
برای خرید کارت اعتباری آزمون استخدامی آموزش و پرورش کلیک کنید

بعد از خرید کارت اعتباری به آدرس زیر رشته و نسبت به ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش اقدام کنید
برای ثبت نام آزمون استخدام آموزش و پرورش کلیک کنید

نکته مهم : هنگام ثبت نام تنها مدرکی که از شما خواسته می شود عکس است ! و نیازی به مدرک یا گواهی فارغ التحصیلی نیست ! شما فقط باید حداکثر تا 21 مرداد فارغ التحصیل شده باشید اگر هنوز مدرک شما صادر نشده است مشکلی برای ثبت نام ندارید فقط باید فارغ التحصیل شده باشید 
 

شرايط عمومي استخدام :

– داشتن تابعيت جمهوري اسلامي ايران
– اعتقاد به دين مبين اسلام يا يكي از اديان رسمي كشور مصرح در قانون اساسي
– التزام به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران
– دارا بودن كارت پايان خدمت وظيفه عمومي يا معافيت دائم از خدمت (ويژه آقايان)
– عدم اعتياد به دخانيات و مواد مخدر
– نداشتن سابقه محكوميت جزائي موثر
– حداكثر سن داوطلبان داراي مدرك تحصيلي فوق ديپلم ۲۵، ليسانس ۳۰، فوق ليسانس و بالاتر ۳۵ سال.
– داشتن سلامت جسماني و رواني و توانائي براي انجام كاري كه استخدام مي شوند. برابر ضوابط آموزش و پرورش كه در مرحله مصاحبه مورد سنجش قرار مي گيرد.
– داوطلبان استخدام نبايد از مستخدمين رسمي، ثابت و پيماني دستگاههاي اجرايي و يا بازخريد خدمت آنها باشند.
– نداشتن ممنوعيت از خدمات دولتي به موجب آراء مراجع قضائي و يا ذيصلاح.
تذكر: ملاك عمل براي محاسبه تاريخ گواهي فراغت از تحصيل، معافيت دائم و پايان خدمت نظام وظيفه عمومي و محاسبه سن داوطلبان، آخرين روز مهلت ثبت نام مي باشد.


موارد ذيل به شرط ارائه تاييديه معتبر به حداكثر سن مقرر اضافه خواهد شد:

الف) جانبازان، آزادگان – فرزندان و همسر شهدا – فرزندان و همسر جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر- فرزندان و همسر آزادگان كه حداقل يكسال سابقه اسارت دارند و رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه، از شرط حداكثر سن معاف مي باشند.

ب) افراد خانواده معظم شهدا (شامل : پدر، مادر، خواهر و برادر) تا ميزان ۵ سال.

ج) رزمندگان كمتر از شش ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه، به ميزان مدت حضور در جبهه.

د) داوطلباني كه به صورت غير رسمي و تمام وقت در دستگاههاي اجرايي از تاريخ ۱۳۵۷/۱۱/۲۲ به خدمت اشتغال و حقوق از اعتبارات دولتي دريافت داشته اند ، به ميزان مدت خدمت غيررسمي آنها.

هـ ) سوابق خدمت مربيان پيش دبستاني و نيروهاي خريد خدمات آموزشي كه به صورت تمام وقت اشتغال داشته اند. لازم به ذكر است محاسبه سنوات خدمت در صورت پذيرفته شدن در آزمون، تابع قوانين و مقررات مربوط خواهد بود.

 

شرايط اختصاصي:

– دارا بودن مدرك و رشته تحصيلي مربوط براساس جدول فهرست مشاغل.
– برخورداري و حسن شهرت و عامل بودن به اخلاق و شئونات معلمي براساس طرح طبقه بندي معلمان.
– الزام به رعايت كليه شرايط اختصاصي جداول رشته هاي تحصيلي مجاز.

 

مراحل ثبت نام :

– تكميل فرم ثبت نام اينترنتي در زمان ثبت‌نام (از روز پنجشنبه مورخ ۹۴/۵/۱۵ لغايت روز چهارشنبه ۹۴/۵/۲۱).
– فايل عكس اسكن شده.
– داوطلب بايد يك قطعه عكس پرسنلي خود را با مشخصات زير اسكن نموده و فايل آن را براي ارسال از طريق برنامه ثبت نام اينترنتي آماده نمايد:
– عكس ۴×۳ كه در سال جاري گرفته شده باشد. (عكس تمام رخ )
– عكس اسكن شده فقط بايد با فرمت JPG باشد.
– اندازه عكس اسكن شده بايد حداقل ۳۰۰×۲۰۰ پيكسل و حداكثر ۴۰۰×۳۰۰ باشد.
– تصوير داوطلب بايد واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لكه باشد.
– حجم فايل ذخيره شده عكس نبايد از ۷۰ كيلو بايت بيشتر باشد.
– حاشيه هاي زايد عكس اسكن شده بايد حذف شده باشد.
– حتي الامكان، عكس رنگي و داراي زمينه سفيد باشد.
تبصره ۱: اسكن عكس از روي كارتهاي شناسايي (كارت ملي، شناسنامه و…) قابل قبول نمي باشد. ضروري است از اصل عكس و مطابق با توضيحات فوق اقدام به اسكن نمايند.
تبصره ۲ : عكس خواهران بايد با حجاب و صورت كامل آنان مشخص باشد.
تبصره ۳ : در صورت ارسال عكس غير معتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شركت در آزمون از وي سلب ميگردد.


۳-پرداخت وجه ثبت نام :

– متقاضيان واجد شرايط بايد از روز پنجشنبه مورخ ۹۴/۵/۱۵ لغايت روز چهارشنبه ۹۴/۵/۲۱ به سايت سازمان سنجش به نشاني: www.sanjesh.org مراجعه و پس از پرداخت وجه ثبت‌نامي به صورت الكترونيكي و يا از طريق كارت‌هاي بانكي متصل به شبكه ي شتاب، نسبت به تكميل فرم ثبت نام و ارائه اطلاعات مورد نياز اقدام نمايند.
– لازم به توضيح است مدت ثبت نام به هيچ وجه تمديد نمي گردد و متقاضيان بايد درمهلت تعيين شده نسبت به ثبت‌نام اقدام و از موكول نمودن آن به روزهاي پاياني خودداري نمايند.
– متقاضيان شركت در آزمون بايد پس از پايان ثبت نام كد رهگيري خود را يادداشت و تا پايان مراحل استخدام نزد خود نگهداري نمايند.
– به ثبت نامهاي ناقص ترتيب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختي به هيچ وجه مسترد نمي گردد.
– هزينه انجام مراحل مصاحبه تخصصي بر عهده معرفي شدگان براي مرحله مصاحبه خواهد بود.


۴مدارك ثبت نام

– داوطلب در زمان ثبت نام بايد داراي مدارك ذيل باشد:
(منظور از دارا بودن این نیست که در سیستم ثبت نام ارایه بدهید فقط باید دارا باشید)
– آخرين مدرك تحصيلي مندرج در آگهي.
– كارت ملي.
– شناسنامه .
– كارت پايان خدمت نظام وظيفه عمومي و يا معافيت دائم (ويژه برادران).
– مدارك دال بر ايثارگري (براي داوطلبان ايثارگر).
– مدارك دال بر معلوليت براي داوطلبان معلول (ارائه گواهي معلوليت ازسازمان بهزيستي).
– مدارك دال بر بومي بودن (حسب مورد براساس هريك از مواردي كه در اطلاعيه ثبت‌نامي در تاريخ ۱۵/۵/۹۴ درج خواهد شد) بخش امتيازات و سهميه‌هاي قانوني.
تذكر مهم : با توجه به اينكه اصل مدارك متقاضيان پس از تعيين نمرات داوطلبان در آزمون عمومي و تخصصي و قبل از انجام مصاحبه از معرفي‌شدگان چندبرابر ظرفيت بررسي خواهد شد؛ لذا در صورتي كه مدارك داوطلبان مغاير با شرايط مندرج در اين آگهي و همچنين اطلاعات مندرج در فرم ثبت نام باشد، هيچگونه حقي براي متقاضي ايجاد نخواهد كرد و در هر مرحله از آزمون (آزمون كتبي، مصاحبه و…)، اعلام نتايج اوليه و حتي در صورت پذيرش نهايي، داوطلب حذف خواهد شد و حق هيچگونه اعتراضي ندارد.

 


گروهها و رشته‌هاي شغلي:

رشته‌هاي شغلي در اين آزمون به سه گروه تقسيم مي‌شوند كه داوطلبان با توجه به رشته‌ و مقطع تحصيلي خود مي‌توانند متقاضي يكي از اين رشته‌هاي شغلي شوند:
گروه اول: بخش استادكار كه مربوط به هنرستان‌هاي فني و حرفه‌اي و كاردانش مي‌باشد و دارندگان مدرك کاردانی مي‌توانند با توجه به رشته تحصيلي خود متقاضي اين رشته‌هاي شغلي شوند.
گروه دوم: بخش هنرآموز كه مربوط به هنرستان‌هاي فني و حرفه‌اي و كاردانش مي‌باشد و دارندگان مدرك كارشناسي و كارشناسي ارشد مي‌توانند با توجه به رشته تحصيلي خود متقاضي اين رشته‌هاي شغلي شوند.
گروه سوم: بخش عمومي كه مربوط به مدارس ابتدايي و متوسطه نظري مي‌باشد و دارندگان مدرك كارشناسي و كارشناسي ارشد مي‌توانند با توجه به رشته تحصيلي خود متقاضي اين رشته‌هاي شغلي شوند.

 

زمان برگزاري آزمون و نحوه دريافت كارت شركت در آزمون:

آزمون در روز جمعه مورخ ۹۴/۶/۲۷ باتوجه به آمار شركت كنندگان، حسب مورد در مراكز استانها برگزار خواهد شد و ملاك تعيين حوزه امتحاني داوطلبان، براساس شهرستان محل اقامت فعلي مي باشد كه داوطلب آن را در تقاضانامه ثبت‌نامي درج خواهد نمود. ساعت شروع و محل برگزاري آزمون، بر روي كارت شركت در آزمون، درج و به هنگام پرينت كارت به آگاهي داوطلبان خواهد رسيد.

كارت شركت در آزمون از روز سه‌شنبه مورخ ۹۴/۶/۲۴ براي مشاهده و پرينت بر روي پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش به نشاني www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

لازم به ذكر است صدور كارت شركت در آزمون، به منزله تائيد اطلاعات ارسالي از سوي داوطلبان نمي‌باشد.

به هريك از داوطلبان يك دفترچه سوالات عمومي و يك دفترچه سوالات اختصاصي داده خواهد شد.

 

مواد آزمون عبارتند از:

الف – مواد آزمون عمومي به شرح زير تعيين مي شود:

– فناوري اطلاعات (مهارتهاي هفت گانه ICDL)
– رياضي و آمار مقدماتي
– زبان و ادبيات فارسي
– معارف اسلامي
– زبان انگليسي عمومي
– اطلاعات عمومي، دانش اجتماعي و حقوق اساسي
– هوش و توانمندي هاي ذهني
– آزمون به صورت چهار گزينه اي و با احتساب يك سوم نمره منفي طراحي خواهد شد.
– اقليت هاي ديني مصرح در قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران از پاسخگويي به سوالات معارف اسلامي معاف بوده و در اين صورت نمره مكتسبه اين داوطلبان، براساس مجموع تراز شده ساير سوالات محاسبه خواهد شد.

ب: مواد آزمون تخصصي:

مواد آزمون تخصصي مطابق جدول مواد آزمون تخصصي استخدامي خواهد بود. (اطلاعات مربوط به مواد آزمون تخصصي در اطلاعيه اصلي همزمان با شروع ثبت‌نام در تاريخ ۱۵/۵/۹۴ بر روي پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

 

امتيازات و سهميه هاي قانوني:

جذب نيرو بر اساس بوم گزيني صورت خواهد پذيرفت (دامنه پذيرش بر اساس جداول مربوط كه در اطلاعيه مورخ ۹۴/۵/۱۵ درج مي‌گردد، خواهد بود). جزئيات مربوط به امتيازات و سهميه‌هاي قانوني در اطلاعيه مورخ ۹۴/۵/۱۵ اعلام مي‌گردد.

 

تذكرات مهم :

– از كليه پذيرفته شدگان نهايي آزمون استخدامي، تعهد مبني بر ۱۰ سال خدمت، در محل جغرافيايي مورد تقاضا اخذ مي‌گردد.
– به مدارك تحصيلي بالاتر و پايين تر از مقاطع تحصيلي اعلام شده در شرايط احراز مشاغل مذكور در آگهي و همچنين مدارك معادل به استثناي دارندگان مدارك تحصيلي معادل صادره از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالي كشور و سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور و يا معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس جمهور وقت كه درآزمون جامع دارندگان مدرك معادل سازمان سنجش آموزش كشور شركت نموده و حدنصاب لازم را كسب كرده‌اند و گواهي مبني برامكان ادامه تحصيل در مقاطع بالاتر با ارزش علمي دارند ترتيب اثر داده نخواهد شد.
– مدارك تحصيلي فارغ التحصيلان دانشگاه آزاد اسلامي درصورت پذيرفته شدن درآزمون، حداكثر ۲ ماه پس از اعلام نتيجه، بايستي به تائيد سازمان مركزي دانشگاه مذكور برسد.
– مدرك تحصيلي كه داوطلب، براساس آن استخدام گرديده است آخرين مدرك وي تلقي و مدرك تحصيلي بالاتر اخذ شده قبل از تاريخ آگهي استخدام، پس از جذب به هيچ عنوان قابل پذيرش نمي باشد.
– داوطلبان بايد در زمان ثبت‌نام صرفاً مدارك مربوط به مقطع و رشته تحصيلي مندرج در آگهي استخدام را ارائه نمايند. به مدارك و مقاطع تحصيلي بالاتر اخذ شده قبل از آگهي استخدامي پس از جذب به هيچ وجه ترتيب اثر داده نخواهد شد.
– عدم حضور داوطلب در هر يك از مراحل آزمون (كتبي، مصاحبه،گزينش و…) انصراف محسوب و هيچگونه حق استخدامي، براي داوطلب ايجاد نخواهد نمود.
– مسئوليت ناشي از عدم رعايت دقيق ضوابط و شرايط اعلام شده در متن آگهي و يا ارائه مدارك به صورت ناقص در زمان مصاحبه و گزينش برعهده داوطلب خواهد بود و چنانچه در هر مرحله از مراحل آزمون، مسابقه و جذب، محرز شود، داوطلب به اشتباه يا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و يا فاقد شرايط مندرج در آگهي است، از انجام مراحل بعدي محروم گرديده و حتي در صورت صدور حكم استخدامي، حكم مزبور لغو و بلااثر مي گردد.
– انتخاب نهايي پذيرفته شدگان آزمون و مصاحبه پس از طي مراحل گزينش، معاينات پزشكي و …. صورت مي پذيرد و اسامي پذيرفته شدگان پس از تائيد مراجع ذيصلاح از طريق سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور به اطلاع داوطلبان خواهد رسيد.
– كليه پذيرفته شدگان ملزم به گذراندن دوره يكساله مهارت‌هاي تعليم و تربيت در دانشگاه فرهنگيان، بدون دريافت حقوق و مزايا مي باشند و صدور حكم استخدامي منوط به كسب موفقيت در دوره مذكور مي باشد. ضمناً تأمين بخشي از هزينه دوره مذكور با اعلام قبلي دانشگاه فرهنگيان به عهده پذيرفته شدگان خواهد بود.

لازم به تاكيد است كليه اطلاعات مربوط به شرايط و ضوابط پذيرش، عناوين و كدهاي رشته‌هاي شغلي، رشته‌هاي تحصيلي و مقاطع مورد پذيرش در رشته‌ها، شهرهاي پذيرنده و دامنه پذيرش در اين شهرها و مواد آزمون تخصصي در اطلاعيه اصلي و تكميلي همزمان با شروع ثبت‌نام در تاريخ ۹۴/۵/۱۵ بر روي پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

 

 

قبل از ورود به دانشگاه پیام نور باید بدانید

ورودی جدید به دانشگاه پیام نور باید بدانند

دانلود لیست منابع و ارائه دروس پیام نور ترم دوم سال تحصیلی ۹۸-۹۷ کلیک کنید

 

 

    هرگونه سوال و دریافت مشاوره تحصیلی (از ابتدایی تا دکتری) مدارس و دانشگاه ها (تیزهوشان،نمونه دولتی،سراسری، دانشگاه آزاد،علمی کاربردی و پیام نور) با شماره های زیر تماس بگیرید.

تماس از تلفن ثابت 9099071375 (سراسر کشور)- تماس از تلفن ثابت 9092305784 (در تهران)- تماس از طریق موبایل همراه اول: 99221106

پاسخگویی کارشناسان سامانه ندای مشاور 24 ساعته

دانلود رایگان نمونه سوال با جواب پیام نور

 

 

 

 1. m پاسخ

  بعد یه سال حرف از ازمون این شد…واقعا از اولم نباید دل خوش کنه کسی…
  بعد اسمشو میذارن ازمون استخدامی سال ۹۴…شاهکارسال ۹۴
  معلوم نی اصلا ازمون بعد ما زنده باشیم یا نه؟؟؟
  ۴۸هزارتومن پول فقط مهمه ن استخدام یه نفر

 2. مژده پاسخ

  واااااااا
  این چه آزمونیه
  رشته های مدیریت و چرا نداده
  اه

  • mim ashena پاسخ

   برو خوش به حالت که رشته مدیریت نداره لااقل خیالت راحته مگه بقیه رشته ها رو داره چی داره که تازه خودشون اعلام کردن ۲۰% سهمیه شاهد بدون آزمون بدون شرایط سنی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. رضا پاسخ

  از همه خواهش میکنم ثبت نام نکنید بخدا این ریختن پولتون داخل….

 4. 1 پاسخ

  برای شرکت در این ازمون ، شرط معدل هم وجود داره ؟

  • mim ashena پاسخ

   برو آقا دلت خوشه شرط معدل کیلویی چند فقط هدف برگزاری آزمونه و تبلیغات و دیگر هیچ!!!!!!!!!!!!!

 5. m675s پاسخ

  بقول دوستمون فقط ۴۸۰۰۰ تومن مهمه. فرهنگیان عزیز تابستون خوش بگذره ۴۸۰۰۰ تومن ضرب در حداقل۵۰۰۰۰ نفر میشه دونیم میلیارد تومن. بنظر هر کسی این یک بازی بزرگ برای یک درامد زایی حقوق فرهنگیان بخور نمیر که باید از جیب ملت پرداخت شود. و در مقابل نفراتی که برمیدارن از هر شهر یک نفر در این بین جنس مونث قریب یک صدم جنس مذکره. تبعیض در جای جای این به اصطلاح استخدام دیده میشه از اون شرط سنی که گذاشتن که که کلا غبن دهه شصتی ها رو اشکارا رو کردن. ۵۰۰۰۰ هزارتومن پول کمی نیست حتی ارزش امتحان کردن شانس خود راهم بخود راه ندهید. یا علی

  • مممممم پاسخ

   برادر من شما نگران پول جیب ملت نباش
   ما خانواده های فرهنگی انقدر ابرو داریم که نخوایم از جیب حضرت عالی دزدی کنیم.
   خدا رو شکر بعد سی و خورده ای سال که ازا نقلاب گذشته اموزش و پرورش و کارمنداش جزو کم درامد ترین وزارت خونه بودن و از جیب کسی پول بر نداشتن جاهایی هم بوده که برای پرداخت های دیگه به عموم بودجه اموزش پرورش رو برداشته و با تاخیر مزایا معلم ها را پرداخت کردن.
   من نمی دونم این آزمون چه ربطی داره به حقوق یه معلم بد بخت داره که اگه تو هر وزارت خونه دیگه و یا شغل ازاد دیگه بود بیشتر از این درامد داشت تازه این در حالی هست که توی کشورهای هم سطح خودمون نمی گم اروپا , معلم ها جزو بهترین حقوق بگیر ها هستند و از جایگاه بالایی بین مردم کشورشون برخوردارن اما تو ایران متاسفانه اینجوری نیست.
   شمایی که الان ناراحتی , ملتی که همش به معلم های بنده خدا ناله میکنید چرا سه ماه تعطیل هستید حاضرید ۵ تا فقط ۵ تا بچه رو یک روز نگه دارید بهشون درس بدید تربیتشون بکنید و تعلیم هم بدیدی بدون خشونت مطمعن باشید هیچکس اعصاب این همه کار رو نداره اون سه ماه هم اگه نبود هیچ معلمی به ۱۰ سال کار نمی رسید و بعد از چند سال روانه بیمارستان می شد.
   خودمونیم چقدر معلم هامون رو اذیت کردیم من بچه مثبت مدرسه بودم اما به اندازه خودم معلم هام رو اذیت کردم به وقتش
   لطفا موقع حرف زدن مزه مزه کنید چی میگید وبه کی خطاب می کنید.
   پول شما برای خود شما –
   توی این سی سال ما نداشتیم از این به بعد هم نیازی به مال و ثروت شما نداریم
   مدیریت کردن خرج و مخارج برای ما از بچگی و تولد توی این خانواده عادی شده

   • علی پاسخ

    شما حالا چرا به خودت گرفتی ….ایشون منظورشون چیزه دیگع ای بوده

 6. mpanahi پاسخ

  سلام از ثبت نام جا موندم ایا امروز سایت ثبت نام بازه اگه امروز نشد تا کی مهلت دارم

  • مریم پاسخ

   سلام نگران نباش تا ۲۱ ام وقت داره اگر میخوای ثبت نام کنی من کارت اعتباری خریدم اما پشیمون شدم

  • گلناز پاسخ

   یعنی هیچ برگشتی بابت پولمون نیست؟

 7. نرگس پاسخ

  سلام به همه
  بنده بعنوان یک متقاضی نه بلکه ب عنوان یک علاقه مند به تدریس حرف خودمو میزنم….چون اصلا حتی مراحل ثبت نام رو انجام ندادم. چون واقعا کار عبثیه….فقط دلم میخواد بدونم دلیل این کار دولت چیه؟ دلیل این به وفور دانشجو گرفتن چیه که بعدش این بشه. ..؟…

 8. منیژه پاسخ

  اصلابرای چی این آزمونهای مسخره رومی ذارین ؟خودتونومسخره کردین یامی خواین مردم رو ؟
  یه موردتهران گذاشتین اونم فقط مردهارومی گیرن.بعدکه ۴۵۰۰۰روپرداخت کردم دیدم اصلاشامل من نمیشه…..واقعاتاسف آوره.

 9. المیرا پاسخ

  من کارت اعتباری خریدم ولی از ثبت نام پشیمون شدم . کسی اگه میخواد بگه

 10. مریم پاسخ

  سلام مسؤلین عزیز واقعا خسته نباشین،منی که دیوونه ی تدریس هستم،کارشناسی مترجمی،با این برنامه ریزی شما عزیزان من چکارکنم،استان ما حتی یه نفر مدرس خانم نیاز نداره،درضمن آقایون هم اصلا حوصله تدریس ندارن،آخه این چکاریه شما کردین قربونتون،آقایون دنبال شغل های پر درآمد هستن،تو رو خدا بگید من چکار کنم واسه استانای دیگه میشه ثبت نام کنم تا حداقل به خودم بگم یه کاری کردم… .

 11. نسیم پاسخ

  با سلام.همه جایی دنیا اگه نیرو لازمداشته بان تمام امکاناتو میده بطرف خونه حقوق خوب که طرف موندگار بشه شرایطشخوب باشه تا با خیال راحت به کارش دل ببنده از جون مایه بزاره.حالا اوزش پرورش بعد از کلی دول دادن آزمون با کلی شرایط سنی بومی رشته…….۴۸۰۰۰ بدی یکساله کار مجانی بعدا شاید استخدام موقت بشی با حقوقه بخور نمیری در صورتی که معلمینی که در تربیت معلم درس خوندن ۶ماه پیش قرار بوده تکلیف استخدامیشون مشخص بشه من به چه امیدی ثبت نام کنم

 12. ماریا پاسخ

  با سلام ،واقعا ما چکار کنیم سه سال مدرک گرفتیم و بیکار موندیم حالا بعداز قرنی یک آزمون استخدامی گذاشتن که اصلا به درد ما نمی خورد و از شهر ما که بروجرد است نیرو نمیخواند واقعا همچنین استخدامی نگذارید سنگین تر هستید با چه هزینه ای هم ./.

 13. م.م پاسخ

  ۴۸۰۰۰ تومان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
  بعضیا حتی نمیتونن ثبتنام کنن با این هزینه ای که گذاشتین
  واقعا کی رو مسخره کردین؟
  من برای استخدامی نهاد ریاست جمهوری بخاطدهزینه اش نتونستم ثبتنام کنم اینکه دیگه….
  واقعا کسی نیس رسیدگی کنه؟؟؟؟میدونن خواستار زیاده …
  خدایا به خودت میسبارم تمام کسانیکه باعث بدنام شدن ایران و اسلام می شن…

 14. r,f پاسخ

  واقعا مسخره س،هراستان یک یا دونفر…
  اونم استان های بزرگ،مطمئن باشید این افراد ازقبل معلوم شده هستن،این آزمون فقط جنبه سربندی مردم وبستن دهنشون ازبابت برگزاری آزمون رو داره…
  مگرنه بخاطر یک یا دونفر تو یک شهربزرگ همچین آزمونی برگزار نمیشه،شاید تو شهرای کوچیک آزمون صحت داشته باشه اما مطمئنا تو شهرای بزرگ افرادی که قراره استخدام بشن ازقبل تعیین شده هستن…!
  واقعا متأسفم…

 15. روحی پاسخ

  مژده جان
  الهی من فدات شم…
  منم مدیریتم مث تو…
  ولی ظاهرا ما مدیریتیا آدم نیستیم…
  البته ما هستیما ولی اینا آدم نمی خوان…
  بیخیال زیاد به خودت سخ نگیر…
  ایشالا اگه تا استخدامیای بعدی موهامون سفید نشد… شرکت می کنیم…
  البت اگه اون موقع هم مارو بخوان…

 16. پریسا.د پاسخ

  با این همه بالارفتن تعداد بازنشتگان بعداز۵ سال که از آزمون استخدامیه قبلی گذشته هر شهری به یک نفر نیرو نیاز داره وجالب اینه که تهران با این وسعتش یک نفر میخواد رشت هم یک نفر وآبادان هم یک نفر
  متأسفانه به نظرم هیچ کدوم از این ۵۰۰۰ نفری که اعلام کردن جذب میکنن جز افرادی که آزمون میدن نیستن وهمه افرادی که قراره به اصطلاح جذب بشن از همین امروز فردا بدون آزمون میرن وارد آموزش پرورش میشن وحقوق ۳۰ سال خدمتشون از پوله جوونایه بدبختی که این آزمون رو ثبت نام کردن درمیاد…

 17. علی پاسخ

  ……با این استخدامی الان خیلی خوشحالید اره؟حتما خیلی از بیکارا میرن سر کار اره؟؟؟درسته از هر ۳۰۰۰نفر یک نفر اونم با بدبختی
  واقعا خسته نباشید.

 18. علی پاسخ

  ۴۸هزارتومن پول میگیرید برایه چی؟؟؟نکنه پوله اون چن تا برگه سوال انقدر بالا رفته ….شاید برا خیلیا این پولی نباشه اما برا ما بیکارا خیلیه …خدارو شکر میکنم که ثبت نام نکردم .همون برم دنبال کار ازاد خیلیم بهتر گور بابایه ۶سال درس خوندن و مدرک ارشد

 19. رضوان رضازاده پاسخ

  سلام من کارت خریدم ولی از ثبت نام منصرف شدم.اگه کسی خواست بهم بگه

 20. آرزو پاسخ

  یعنی واقعا خسته نباشین با اون استخدامیتون برام سواله این مازندران نیروی زن نمیخواد اینا هیچ این همه معلمای سن بالا هنوز وقته بازنشستگیشون نشده دیگه شورشو در اوردین فقط از دانشگا بیرون میکنین کار با کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 21. زهرا ن پاسخ

  من پولو به حساب ریختم ، بعد از ثبت نام پشیمون شدم ، ثبت نام نکردم پس باید پولو به حسابم برگردانده بشه
  مسئولین رسیدگی کنن لطفا ، ما پولمونو لازم داریم

 22. مریم پاسخ

  من از این حرسم میاد که این کارشناسی مترجمی رو از دانشگاه پیام نور با چه سختی گرفتم،اینکه بعد اینهمه سختی نتونم کار پیدا کنم،میترسم آخرش دق کنم….با اینکه دختر هستم می تونم بزنم تو شغل آزاد اما میگم تا سنم کمه شاید ای فرجی شد و یه جایی استخدام شدم،هرچند که هیچ جا بند پ ندارم،فقط به خدا سپردم که بینم که کجا دستمو بند کنه….

  • kazhal پاسخ

   مريم جان اگر فكر ميكني در شغل آزاد موفق ميشي درنگ نكن .

   چون اين راهي كه اكثر ما رفتيم و عمرمون هدر رفته !

 23. مریم پاسخ

  خانم زهرا ن،به قول قدیمیا آب ریخته رو نمیشه جمع کرد اما نترس آب روشناییه انشا… که خیره….

 24. مریم سادات پاسخ

  اون یه نفر مشخص شده از قبل دوستان هیج تلاشی نکنید

 25. مریم س پاسخ

  من پدرم سی سال تو اموزش و پرورش با سمت مدیری زحمت کشیده رشته خودمم علوم ابتدایی نامه جبهه داره پدرم .ازلحاظ سنی هم مشکلی نیست .اما شهرمون یک نفر مرد میخواد این بی انصافیه

 26. ندا پاسخ

  دوستان همش الکی ثبت نام نکنید منکه سنم نميخوره ولی واقعا اون دنیا جواب این همه آدم رو چطور میخوان بدن؟ درسته از یک فرد بیکار ۴۸۰۰۰تومن بگیرن

 27. kurd پاسخ

  من۴ساله معلم غیرانتفاعییم.ماهی ۲۰۰هزارتومان.مسئول عزیز بالا دستی ها صدامومی شنوید؟؟؟؟ما در ازای پول کارنکردیم.توی کلاس ۱۶نفره ای که داشتم ۸نفرنمونه دولتی قبول شدند باتک تک بچه هامثل یک معلم خصوصی کارکردم وخستگی کشیدم….شاگردهای من هنوز نمیدونن که ماهارو جزء معلم ها حساب نمی کنن……مسئول به ظاهر عدالت خواه ما توی این مملکت چکاره اییم؟؟؟؟؟ همکار من ۷ساله پایه ی اول کار می کنه توی همین غیرانتفاعی،سنش از ۳۰سال گذشت….شاگرداش الان وارد متوسطه اول شدن …….همکارمن باهمون ۲۰۰هزارتومان هرروز داره واسه بچه هاش صداکشی می کنه…….یکی به من بگه عدالت کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 28. معصومه پاسخ

  سلام جناب مدیر من کارت اعتباری رو خریدم اما هرچی اطلاعاتم رو وارد می کنم پیغام میده خطایی رخ داده است از ابتدا شروع کنید از صبح چند بار امتحان کردم ولی بازم ثبت نمیشه چکار کنم لطفا راهنمایی کنید ممنون

  • آموزش و پرورش پاسخ

   سلام نکن مسخره بازی هست
   استخدام استخدام این بود
   از عید شایعه پشت شایعه به خدا دیگه شورشو در آوردن
   هیچ کس ثبت نام نکنه

 29. ستاره پاسخ

  سلام یعنی چی اخه من ۴۸ تومن پرداخت کردن تازه فهمیدم رشته فناوری اطلاعات نداره یعنی اخه پس پولم چی میشه؟؟

 30. فوق لیسانس ادبیات پاسخ

  سلام …پس رشته ی ادبیات وزبان فارسی چی میشه …برای زبان کشور خودتون هم ارزش قائل نیستید که از باز نشسته ها ومعلمین ورزش تقاضا میکنید فارسی دبیرستان تدریس کنن ..بعد آمار میدید یک نفر …کاری با آدم میکنید که دیگه واسه هیچیتون تره خورد نکنه …..

 31. آموزش و پرورش پاسخ

  سلام عزیزان الکی ثبت نام نکنید از هر شهر یه نفر برمیدارن اونم برداشتن و تموم شده پس بیخودی پولتون رو دور نریزن

 32. shadi پاسخ

  آخه چرا رشته ITنمیخوان
  سال ۸۹ که این رشترو میگرفتن
  وای خدا پس چیکار کنیم
  واقعا متاسفم ۱۶ سال از عمرمو هدر دادم……………

 33. آزادمنش پاسخ

  سلام من کارت اعنباری خریدم بعد متوجه شدم رشته من خانم نمی پذیرند چطوری میتونم پول رو پس بگیرم

 34. marjan پاسخ

  من سی و پنج سالمه.ارشدم، از بیکاری و نداری بیمار شدم..گلی به گوشه جمال دولت مردانمون…من دقیقا باید چیکار میکردم که نکردم؟

 35. a پاسخ

  واقعا ممنون بابت این همه شغل!
  یه پولی از مردم میگیرین بعدم پذیرش فقط یه نفر؟؟؟
  من فوق لیسانس زبانم اما دریغ از پذیرش!
  این همه استخدام استخدام این بود؟؟؟
  خدا خیرتون بده،استخدام نکنین سنگین ترید

 36. علی باقری پاسخ

  من کارت اعتباری خریدم ولی متاسفانه شرایطمو قبول نکرد کسی نمیخواد

 37. ناشناس پاسخ

  یعنی حتی سالی یک نفر هم تو کار بازنشسته نمیشه که حتی یه نفر خانم هم تو کرج نمیخوان یا این که با پارتی استخدام میشه.به خدا اگه تو ازمون جوجه کباب هم بدین پولش ۵۰ تومن نمیشه.شورشو در اوردین

 38. ناشناس پاسخ

  مسخره کردین مارو.شاید فرزند شهید و جانباز اونقد تو تدریس وب نباشن که بدون ازمون استخدام.خانوما هم که کلا تو این ازمون سهم خاصی ندارن.در ضمن راجع به چی فکر کردین ما تازه فارغ التحصیل شدیم.چه خبره ۵۰تومن.

 39. عادل پاسخ

  پس بعد این همه سال زحمت ،سختی کشیدن باید چکار کنیم
  حتی دولت هم به فکر دورو بریایی خودشه

 40. kazhal پاسخ

  سلام.
  كل ايران يك مهندس برق الكترونيك زن هم نميخواد!

  تو رو خدا وقتي در استخدامي ها در رشته هاي فني خانم نميخواهيد اين رشته رو براي خانم ها از دفترچه انتخاب رشته دانشگاه ها نيز حذف كنيد ……

  خدايا هيچ جواني رو نا اميد نكن.
  🙁

  • مرتضی پاسخ

   زن که هیچی مرد هم یکی دو نفر اونم انتخاب شده

 41. azad پاسخ

  تقصیر دولت نیست دهه شصتیا نسل سوخته اند نفراتشون انقدر بالاست که نه دانشگاه میشد رفت حالا هم فارق التحصیل شدن اینه وضعیت.

 42. KARIM.JANGJOO. پاسخ

  باسلام سایت برای ثبت نام بازنمیشه

 43. نازنین گل واخی پاسخ

  دوستان کسی میدونه محل برگزاری تهران کجاست؟

 44. نسرین صمدزاده پاسخ

  سلام من فوق لیسانس جغرافیا هستم وتاریخ تولدم ۵۶ .میتونم این آزمون شرکت کنم.

برای ارسال نظر از فرم زیر استفاده کنید

پی ان یو نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
در صورتی که سوالی دارید باید از قسمت " پرسش و پاسخ " سایت استفاده کنید

قوانین ارسال نظر پرسش و پاسخ

 


سامانه پرسش و پاسخ اخبار پیام نور

 

این سایت هیچگونه وابستگی به دانشگاه پیام نور و مدیریت آن ندارد
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به PnuNews.com می باشد و استفاده از مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است .
طراحی سایت : علی رحیمی