دستورالعمل نحوه امتحان غیرحضوری پیام نور اعلام شد - پی ان یو نیوز - PnuNews - اخبار پیام نور
22 اردیبهشت 1399
دستورالعمل امتحانات غیرحضوری پیام نور

دستورالعمل نحوه امتحان غیرحضوری پیام نور اعلام شد

دانشگاه پیام نور دستورالعمل نحوه امتحان غیرحضوری در نیمسال دوم سال تحصیلی 99-98 را اعلام کرد .

 

 

به گزارش سایت پی ان یو نیوز PnuNews.com امتحانات نیمسال دوم سال تحصیلی 99-98 دانشگاه پیام نور غیر حضوری خواهد بود. برهمین اساس دانشگاه پیام نور یک دستورالعمل اعلام کرده است و در آن نحوه غیرحضوری برگزار شدن امتحانات نیمسال دوم را تعیین کرده است

در این دستورالعمل آمده است :
با توجه به شرایط خاص ناشی از بیماری کووید 19 و به منظور ارتقای کیفیت ارزشیابی دروس و صیانت از سلامت اعضای هیئت علمی و غیرهیئت‌علمی و نیز دانشجویان، ارزشیابی‌های دروس در پایان نیم‌سال دوم سال تحصیلی 99-1398 مبتنی بر این دستورالعمل اجرایی برگزار می‌شود.

1- کلیه ارزشیابی‌های دروس نظری نیمسال تحصیلی جاری در بازه زمانی ابلاغ شده در برنامه امتحانات و منطبق با جدول زمان‌بندی و تاریخ از قبل تعیین شده، برگزار می‌شود. عدم شرکت دانشجو در ارزشیابی در تاریخ و ساعت اعلام شده، به منزله غیبت در جلسه امتحان است.

تبصره- چنانچه مدرس قبل از تاریخ اعلام شده در برنامه امتحانات، نسبت به ارزشیابی برخی یا کلیه دانشجویان اقدام کرده باشد، ارزشیابی مجدد لازم نیست.

2- نوع ارزشیابی به صورت غیرمتمرکز است و روش انجام آن غیرحضوری بوده و صرفاً از طریق بستر الکترونیکی و یا سایر روش‌های غیرحضوری مورد تأیید مرکز/واحد و توسط مدرسین ذیربط طراحی و انجام می‌شود.

3- مدرسین موظفند اطلاعات مربوط به شیوه ارزشیابی خود را حداکثر تا تاریخ 1 خرداد 99 به مرکز/واحد ذیربط اعلام کنند. لازم است شیوه ارزشیابی توسط مدرسین و مرکز/واحد به روش‌های مقتضی به اطلاع دانشجویان هر درس رسانده شود.

4- دانشجویانی که امکان استفاده از ابزارهای ارتباطی مورد نیاز را ندارند، لازم است حداکثر تا تاریخ 11 خرداد 99 موضوع را به مرکز/واحد محل تحصیل خود اعلام کنند. ارزشیابی این دسته از دانشجویان توسط مرکز/واحد محل تحصیل، انجام می‌شود. مرکز/واحد موظف است تهمیدات لازم را در این خصوص اتخاذ کند.

5- مدرسین باید همه سوابق ارزشیابی درس را حفظ کنند به نحوی که در صورت لزوم، قابلیت مراجعه و بررسی مجدد را داشته باشد.

6- لازم است اطلاع‌رسانی کافی درخصوص شیوه ارزشیابی‌ها و استفاده از هرگونه سامانه برای ارزشیابی و راهنمایی دقیق درخصوص نحوه ورود و استفاده از آن توسط مدرسین و مرکز/واحد انجام شود.

7- لازم است به اطلاع کلیه دانشجویان رسانده شود که ثبت نمره بدون تسویه حساب شهریه امکان‌پذیر نخواهد بود، لذا دانشجویان موظف‌اند قبل از شروع ارزشیابی این نیم‌سال تحصیلی، نسبت به پرداخت کامل شهریه خود اقدام کنند.

8- ستاد امتحانات در هر استان و مرکز/واحد وظیفه راهبری و نظارت بر نحوه ارزشیابی‌ها را بر عهده دارد.

9- هر مرکز/واحد موظف است نسبت به تعریف مدرس برای تمامی دروسی که با عنوان «اساتید گروه آموزشی» ثبت شده است، تا تاریخ 1 خرداد 99 در سامانه گلستان و اطلاع‌رسانی به دانشجویان از نحوه ارزشیابی مدرسین اقدام کند.

10- برای درس‌هایی که با رعایت مقررات به صورت خودخوان تعریف شده‌اند، هر مرکز/واحد موظف است تا تاریخ 1 خرداد 99 در سامانه گلستان، نام مدرس مربوط را برای ارزشیابی تعریف و نسبت به اطلاع‌رسانی به دانشجویان از نحوه ارزشیابی مدرس اقدام کند. ثبت نمره میان ترم برای این دسته از درس‌ها مجاز نیست.

11- ثبت نمره ارزشیابی باید حداکثر تا تاریخ 21 تیرماه 99 توسط مدرس در سامانه گلستان صورت پذیرد. مهلت ثبت نمرات درس‌های عملی و درس‌هایی که مطابق مقررات مهلت ثبت نمره بیش از یک نیم‌سال تحصیلی دارند، متعاقباً اعلام خواهد شد.

12- برای آزمون‌های ریزشی نیم‌سال تحصیلی قبل، مرکز/واحد باید به نحو مقتضی نسبت به انجام ارزشیابی این دسته از دانشجویان به همراه سایر دانشجویان ‌نیم‌سال تحصیلی جاری اقدام کند.

13- برای درس‌هایی که توسط نمایندگی‌ها و مراکز بین‌المللی خارج از کشور ارائه می‌شود، دستورالعمل جداگانه‌ای توسط معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی ابلاغ می‌شود.

این دستورالعمل در جلسه 1161 مورخ 15/2/1399 هیئت رئیسه دانشگاه به تصویب رسید و از تاریخ ابلاغ لازم‌الاجرا است.

 

قبل از ورود به دانشگاه پیام نور باید بدانید

ورودی جدید به دانشگاه پیام نور باید بدانند

دانلود لیست منابع و ارائه دروس پیام نور ترم بهمن 99 کلیک کنید

 

 

دانلود رایگان نمونه سوال با جواب پیام نور

 

 

 1. فاطمه صادقی روان پاسخ

  با سلام.

  من هیچگونه اطلاعاتی از نحوه برگزاری امتحانات به صورت غیر حضوری ندارم. تمام امتحاناتم تا الان حضوری بوده و هیچگونه اطلاعات کاربردی ای در این رابطه در اینترنت پیدا نکردم…

  ممنون میشم اگه آموزش کاملش به صورت ویدئویی و متنی قرار داده بشه. یادگیری حین عمل و در زمان امتحان احتمالا منجر به جا ماندن از امتحان میشه…با تشکر و ممنون از زحماتتون، موفق باشید.

  • PnuNews.com پاسخ

   سلام
   دوست عزیز امتحانی در کار نیست هر چیزی استاد گفت است !! استاد می تواند امتحان نگیرد

 2. ناشناس پاسخ

  سلام خسته نباشد

  من اصلا متوجه نشدم یعنی چه جوری میشه الان؟

  • PnuNews.com پاسخ

   سلام
   دوست عزیز یعنی همه چیز دست استاد

 3. دانشجوی ترم اخر پاسخ

  یعنی امتحانات از خونه میدیم؟!شهر ما که برای هر ساعت امتحانی دانشجو ها 100 نفر هم نمیشن و فضای دانشگاه بزرگه هم همین شیوه انجام میشه؟؟؟

  • PnuNews.com پاسخ

   سلام
   دوست عزیز همه چیز در اختیار استاد است

 4. مینا پاسخ

  دانشگاه ما تعداد دانشجوهاش کمه و فضا بزرگ.ایا همچنان غیر حضوری انجام میشه؟عجب!!!

  • PnuNews.com پاسخ

   سلام
   دوست عزیز بله

 5. ناشناس پاسخ

  یعنی نیاز به خوندن دروس و امتحان نیستش

  یا به نظر استاد بستگی داره

  • PnuNews.com پاسخ

   سلام دوست عزیز بله

 6. سبحان خدیوی پاسخ

  سلام خسته نباشید

  یعنی دیگه مهم نیست که محل آزمون کجا باشه آخه من درخواست میهمانی واسه واحد دیگه ای دادم برم کنسل کنم ؟

   

  • PnuNews.com پاسخ

   سلام
   دوست عزیز تغییر محل آزمون دیگر کاربردی ندارد

 7. الهه نور محمدی پاسخ

  سلام من چن روز پیش تغییر محل آزمون زدم الآن تکلیف چی میشه؟ همچنان اون مبلغه اضافه بابت تغییر محل از من گرفته میشه یا خودبه خود بی اثر میشه؟ 

  • PnuNews.com پاسخ

   سلام
   دوست عزیز قرار شده بی اثر شود

 8. نیسا پاسخ

  سلام  من تا الان در کلاس الکترونیکی شرکت نکردم و امروز هم تلاش کردم بتونم شرکت کنم نشد  من از کجا بفهمم استاد میخواد چه کار کنه؟ لطفا راهنمایی کنید  برم دانشگاه  برام درست میکنند؟ 

 9. میلاد پاسخ

  میشه دقیقا توضیح بدید استاد مربوطه چطور و از کجا میخواد ارزشیابی انجام بده یکی مثل بنده که دسترسی به تمام کلاس های مجازی نداشته یا این مدت با بیماری و مشکلات دیگه مواجه بوده چطور باید همه ی امورش به دست استاد بیفته اصلیت دانشگاه پیام نور به همین دانشجو محور بودنش هست فقط میتونم بگم خوشبحال دانشجو هایی که با استاد آشنایی دارن !

 10. محسن پاسخ

  یعنی چی دست استاده 

  همین الانم استادا برا میانترم پروژه دادن کجای دنیا این شیوه درس دادن و نمره دادن علمی بوده هم شهریه میگیرن هم هزینه اینترنت باید بدیم و مهم تر از همه هزینه پروژهوکارهای تحقیی هم هست 

  این چجور تصمیمیه 

 11. امیر پاسخ

  PnuNews.com عزیز یعنی استاد نمره قبولی رو به همه میده ؟ اگه استاد بد قلقی باشه چی ؟ دستور العمل خیلی مبهم هست ، من هرچه تلاش کردم نتونستم به کلاس های مجازی وصل یشم چطوری آنلاین امتحان بدم در ضمن مسخره نیست امتحان  در خانه اینطوری همه بیست میشن که ، دیگه چه امتحانی هست که میگیرن راهکار بهتر دیگه ای نبود  بازم میگم خیلی مبهم هست ممنون اگر رفع ابهام کنی از من دانشجوی بی سواد

 12. سارا پاسخ

  سلام اگریک نفر ورودی بهمن ماه باشه وثبت نام غیرحضوری کرده باشه ولی برای ثبت نام حضوری  اسفند ماه نرفته باشه دانشگاه نتونسته باشه انتخاب واحد کنه به منزله انصراف میشه؟

  • PnuNews.com پاسخ

   سلام
   دوست عزیز معمولا تا یک ترم نگه میدارند

 13. آقا براری پاسخ

  سلام،1،تکلیف کسی که به هیچ عنوان دسترسی به امکانات اینترنتی ندارد یعنی حتی گوشی اندرویدی هم ندارد و آماده کامل هست چه میشود2،آیا امکانی مهیا هست که با این تفاصیل به علت عدم دسترسی به نت شخص نخواهد این ترم را شرکت کند

 14. محسن پاسخ

  سلام، وقت بخیر، ببخشید امتحانات در برنامه، به صورت تستی تعریف شده، ممکنه تشریحی برگزار بشه؟ چون اگه تشریحی برگزار کنن خیلی ها امکان شرکت در امتحانات براشون مقدور نیست

 15. ... پاسخ

  آیا این خبر به طور حتم تایید شده؟؟؟ آخه محل ارمون رو تغییر دادم، و الان برای اینکه شهریه اضافی برام ثبت نشه میخوام ویرایش کنم، میترسم در غیرحضوری بودن امتحانات تجدیدنظر بشه؟؟؟

  • PnuNews.com پاسخ

   سلام
   دوست عزیز قطعی است !

 16. Hedie پاسخ

  ببخشید چه جوری بفهمیم استاد چه تصمیمی گرفته ؟ من که هر کاری کردم نتونستم توی کلاسهای آنلاین شرکت کنم  فردا میرم دانشگاه پیام نور بپرسم  و اینکه آیا با موبایل میشه الکترونیکی در کلاس شرکت کرد یا امتحان داد؟ چون من لپ تاپم فعلا یه مشکلی داره

 17. کاوه پاسخ

  تمهیدات برای افرادی که به ابزارهای ارتباطی دسترسی ندارند، چیه؟

  چطور ازشیابی انجام میشه ؟  مرکز هم جوابگو نیست متاسفانه، به نظر شما چطور ارزشیابی صورت میگیره ؟ 

   

  • PnuNews.com پاسخ

   سلام
   دوست عزیز برای این دست از دانشجویان مراجعه حضوری به دانشگاه باید انجام شود

 18. هومن پاسخ

  سلام من کلاسام الکترونیکی بودن امتحانات پایان ترم با اساتید دانشگاه محل تحصیلم هستش یا اساتید الکترونیکی لطفا راهنماییم کنید چی کار کنم؟متشکرم

  • PnuNews.com پاسخ

   سلام
   دوست عزیز هر استادی که در سیستم گلستان برای شما تعریف شده است

 19. رسول پاسخ

  با این برنامه ریزی هاتون…تو این …هیچی درست انجام نمیشه…نصف ترم تمام شده ولی هنوزم دارین ثبت نام میکنین…فقط میخواین شهریه بگیرین!! این مدل ارزشیابی رو کجای دلم بزارم دیگه…چجوری میخواین عدالت و انصاف رو رعایت کنین…شاید من اینترنت نداشته باشم در جایی که هستم..

 20. رسول پاسخ

  با سو مدیریت فقط ایجاد استرس میکنید!! وقتی من در خوزستان که که الان وضعیت قرمزه تعطیل نیستم و دارم توو پروژه های این مملکت کار میکنم…اونم توو جایی بدون امکانات…توو شهر هم همه مشغول فعالیت ها و امور روزانشون هستن…فقط همین آزمون نمیشد گرفته بشه!!! توو این شرایط روز کار و شب درس…حالا میگین ارزشیابی….

 21. حمید جمشیدی پاسخ

  سلام کلاسها و امتحانات مجازی را از چه سایتی پیگیری کنیم

  • PnuNews.com پاسخ

   سلام
   دوست عزیز سایت استان خودتان

 22. میلاد هوشمند پاسخ

  سلام و عرض ادب،

  یعنی چه امتحان داده بشه و چه نشه، ملاک اون امتحانی که ما میدیم نیست و کلیه نمرات این ترم بدست استاده. چه مستمر و چه امتحان نهایی. درسته؟
  و نمرات هم مثل قبل در پنل دانشجو قرار میگیره؟

  تاریخ و ساعت امتحان هم همون تاریخیه که قبل کرونا داشتیم، درسته؟

  متشکرم 

  • PnuNews.com پاسخ

   سلام
   دوست عزیز همه چیز در اختیار استاد است

 23. سعید پاسخ

  با سلام تکلیف دانشجویانیکه در کلاس مجازی شرکت نکرده اند یا کلاس برگزار نشده چی میشه؟با تشکر

  • PnuNews.com پاسخ

   سلام
   دوست عزیز با استاد هماهنگ کنید

 24. رومينا كريمي پاسخ

  سلام ببخشیدکسانی که درسشون به صورت خودخوان بوده چگونه برگزار میشه

  • PnuNews.com پاسخ

   سلام
   دوست عزیز در سیستم گلستان استاد تعریف میشود

 25. ناشناس پاسخ

  لطفا حضوری باشه

 26. ناشناس پاسخ

  خیلی ها به امید اینکه آزمون پایانی تستی کشوری باشه وایساده بودن که بتکنن مقداری از ۸نمره کلاسی رو جبران کنن حالا که همه چیو به دست استاد دادین کسی که نتونسته در کلاس های مجازی شرکت کنه  باید چیکار کنه همه دانشجو های پیام نور عادت کردن امتحان پایانی رو تستس سراسری باشه 

 27. Mgh پاسخ

  سلام و وقت بخیر

   

  امتحانات پایان ترم هم با نظر استاد هست یا فقط میانترم ؟!

  با تشکر

  • PnuNews.com پاسخ

   سلام
   دوست عزیز هم میان ترم هم پایان ترم با نظر استاد

 28. مینا پاسخ

  گفتن شهریه رو ک میشه ندیم هر روز یه حرف میزنن چرا واقعا؟

 29. هومن پاسخ

  سلام این که میفرمایید تو سیستگ گلستان برا دانشجویانی که کلاساشون الکترونیکی بودن استاد تعریف میشه تو کدوم قَمت باید برم اسم استاد رو ببینم.؟

  • PnuNews.com پاسخ

   سلام
   دوست عزیز قسمت اطلاعات جامع بر روی گزینه 3982 کلیک کنید

 30. ناشناس پاسخ

  جالبه که هیچکس اعتراض نمیکنه، مدیران دانشگاهی که امتحان محور و تستی بود یک شبه و با یک تصمیم … و یکجانبه رویه چندین ساله رو به نفع خود تغییر می دهند تا فرصتی برای … داشته باشند…

 31. هومن پاسخ

  سلام تو کدوم قسمت سامانه گلستان باید اسم استادیی رو که برام درسا مشخص شده رو ببینم؟متشکرم

  • PnuNews.com پاسخ

   سلام
   دوست عزیز قسمت اطلاعات جامع گزینه 3982

 32. پریسا پاسخ

  سلام خسته نباشید 

  من میخواستم بپرسم ارزشیابی رو با گوشی اندروید میشه انجام داد ؟ممنون میشم اگ جواب بدین

  • PnuNews.com پاسخ

   سلام
   دوست عزیز بله

 33. احمدرضا پاسخ

  سلام الان تکلیف دروس عملی مثل کار ورزی چی میشه ؟؟با تشکر

  • PnuNews.com پاسخ

   سلام
   دوست عزیز فعلا دروس عملی نامشخص است تا بازگشایی دانشگاه ها

 34. احمدرضا پاسخ

  الان تکلیف دروس عملی مثل کارورزی چی میشه؟؟

  • PnuNews.com پاسخ

   سلام
   دوست عزیز بعد از بازگشایی دانشگاه توسط ستاد ملی مبارزه با کرونا

 35. محمد رحیم پاسخ

  سلام این ترم لازم نیست مکان امتحان و تغییر بدیم؟چون من میخواستم محل امتحان و تغییر بدم

  • PnuNews.com پاسخ

   سلام
   دوست عزیز نه لازم نیست

 36. دانشجوی معدل کل ۱۸ پاسخ

  بعضی استاد ها منطقی آمد ولی بعضی ها با دانشجویان مشکل دارن اینقدر …نمره عالی حق دانشجو هست ، و انگاری که از ملک شخصی شأن میخوان نمره بزارن ،
  کمپینگ …به این استادها باید راه بندازیم که … آمد

 37. محمد رضایی پاسخ

  سلام اینکه میگن درصورت نداشتن ابزار اینا حضوری انجام میشه یعنی مثل قبل ازمون امتحان میگرن ما هم میشینیم پای تست و اینا یا چیز دیگه

  • PnuNews.com پاسخ

   سلام
   دوست عزیز میرید دانشگاه استاد از شما امتحان میگیرد !

 38. ناشناس پاسخ

  سلام من چند روز پیش حوزه امتحانی روتغییر دادم و دسترسی  به مرکز دانشگاه ندارم چطور باید امتحاناتمو بدم

  • PnuNews.com پاسخ

   سلام
   دوست عزیز به صورت مجازی در خانه

 39. ناشناس پاسخ

  سلام. مسخره هست این نحوه از برگزاری امتحان و اصطلاح ارزشیابی در سطح دانشگاه. مگه مدرسه ابتدایی هست که از خونه امتحان بدن یا حتی ندن، استاد نمره بده؟! کدوم دانشگاه های جهان اینجوری نمره میدن؟!

  جالبه وزارت علوم هم اعتراضی نکرده!!!!! 

 40. ناشناس پاسخ

  سلام، استاد که ۱بار بیشتر مارو ندیده، کلاس مجازی رو هم که نتونستیم وارد بشیم، میرم دانشگاه میگه امتحانی نیست اصلا درس نخونید، استاد خودش نمره میده، از اونطرف میگن همون روز امتحان باید امتحان برگزار شه بگید چکار کنیم درس بخونیم یا نه دانشگاه جوابگو نیست اصلا

 41. ش پاسخ

  سلام تکلیف دروس معرفی به استاد چه خواهد شد در نرم افزار پیام من دانشگاه پیام نور برای من تاریخ و زمان امتحان مشخص شده من باید به دانشگاه مراجعه کنم یا نه چه نمره ای برای میزارن؟؟؟ ارزشیابی یعنی چی؟  یعنی استاد خودش یه نمره ای برای من میزاره استاد که اصلا با من درس نداشته چطور نمره میزاره؟؟؟ ؟

  • PnuNews.com پاسخ

   سلام
   دوست عزیز معرفی به استاد مهلتش تمام شده است تا 20 اردیبهشت بود باید قبل از این با دانشگاه و استاد هماهنگ می کردید
   بله همه چیز در اختیار استاد

 42. امیر پاسخ

  باسلام این گزینه اطلاعات جامع.دانشجو و کد این ترم یعنی۳۹۸۲ اسامی استادان در جدول نیست؟!سپاسگزارم

  • PnuNews.com پاسخ

   سلام
   دوست عزیز علت آن بدهی شهریه است

 43. ياسرحيدرزاده پاسخ

  با سلام

  من از برگزاری غیر حضوری امتحانات به شدت مخالفم علتش هم نبود استاندارد های لازم می باشد ودر این صورت حق خیلی از دانشجویان به خصوص دانشجویان درس خوان خورده می شود به این شکل که اگه امتحان رو استاد گرفت چه کسی مراقب است که دانشجو از کتاب استفاده نکنه چه ضامنی وجود دارد که امتحان غیر حضوری به شکل هدفمند اتفاق میفتد من کلا از برگزاری این شکل امتحانی مخالم ودرخواست تجدید نظر در این مورد را دارم.

 44. ياسرحيدرزاده پاسخ

  ضمنا اضافه میکنم که این اساتیدفضای مجازی که با هیچکدام از دانشجویان آشنایی ندارند و در مورد خواندن یا نخواندن دانشجوها که هیچ گونه اطلاعی در دست ندارند چگونه نمرات خود را اعمال می کنند

 45. امیر محمد پاسخ

  سلام وقت بخیر،ازمون درس حفظ جزء ۳۰ قرآن ، چگونه خواهد بود؟؟

  غیر حضوری یعنی توی خونه هم میتوان آزمون داد؟؟؟

  • PnuNews.com پاسخ

   سلام
   دوست عزیز بله

 46. م م پاسخ

  سلام اگه میدونید بگید چطور غیر حضوری برگذار میشه 

  • PnuNews.com پاسخ

   سلام
   دوست عزیز باید از استاد سوال کنید چکار می خواهد بکند هر استادی برای خودش

 47. زهرا گماری پاسخ

  سلام یعنی امکان داره استاد بگه مثلا این  چهار فصل از کتابو بخونید برا امتحان غیر حضوری یا این که مثل همون امتحانای متمرکز ک قبلا برگزار میشد باید همه کتابو بخونی؟؟؟؟؟؟

  • PnuNews.com پاسخ

   سلام
   دوست عزیز بله هر چیزی می تواند بگوید حتی بگوید یک صفحه ! منعی ندارد

 48. مبین ریگی پاسخ

  چجوری اینترنتی داخل سایت یا نه برنامه ای چیزی اراءه میدن

 49. امیر محمد پاسخ

  سلام خدمت همه دوستان و سروران عزیز،یک سوال؟

  امتحان پایان ترم حفظ جز سی قرآن چطور میشه؟!

  یعنی از خونه میشه امتحان داد؟

  • PnuNews.com پاسخ

   سلام
   دوست عزیز بله قرار شده سراسری باشد

 50. mustafa پاسخ

  سلام من تا الان اصلا ارزشیابی انجام ندادم اصن نمیدونم چی هست ارزشیابی کجا انجام میشه لطفا راهنمایی اصن موضوع ارزشیابی چیه

   

  • PnuNews.com پاسخ

   سلام
   دوست عزیز کلمه ارزشیابی را از ذهن خود خارج کنید
   شما باید از استاد بپرسید چطور نمره میدهد با آزمون یا پروژه یا …

 51. کرمی پاسخ

  سلام

  در صفحه گلستانم اصلا3892 نیست.

  کلاس های مجازی کذایی شون اصلا دانلود نمیشه چیکار کنم؟ممنون از اینکه سوالات را به ساده ترین شکل ممکن پاسخ میدین

   

   

   

  • PnuNews.com پاسخ

   سلام
   دوست عزیز اگر گزینه اطلاعات جامع را ندارید علتش بدهی شهریه است

 52. میثم شاطوری پاسخ

  من هنوز استادم رو نمیدونم کیه. این چه کاریه. امتحانات رو حضوری برگزار کنید . تو این دانشگاه پیام نور ارزشیابی توسط استاد مسخرست

 53. Mrkh پاسخ

  سلام خیلی پیامنور استادای خوبی داره حالا امتحان الکتزونیکی هم گذاشته.تو پیامنور فقط پول … میگیرن نه درس میدن نه هیچی.کلاس های الکترونیکی مون هم استادا شرکت نمیکنن اونوقت چطور باید امتحان بدیم خدا میدونه

 54. Mrkh پاسخ

  فقط پول میگیرین توپیامنور اونم از نوع …

 55. امیررضا پاسخ

  سلام اگه نمره میان ترم قرار داده نشه بازم پایانی ضرب در 6/10 میشه؟

  • PnuNews.com پاسخ

   سلام
   دوست عزیز بله

 56. محمد پاسخ

  سلام.خسته نباشین

  ما الان از کجا بفهمیم استاد چی گفته؟ وضعیت امتحانات ارشد به چه شکله؟ از کجا بدونیم میخواد امتحان بگیره یا نه؟؟؟ 

 57. دانشجوی ترم اخر در کرونا پاسخ

  سلام دوستان امتحانای ما تو پلتفرم lms  قراره از فردا گرفته بشه … من هرچی سعی کردم سیستم برام باز نشد 

  باید چیکار کنم ؟

 58. میلاد طاهری پاسخ

  سلام من امروز امتحان دارم ولی نمیدونم چیکار باید بکنم هیچ کلاسی هم غیر حضوری تو زمان کرونا شرکت نکردم !!  ارزشیابی هم تو گلستان میگه در این تاریخ امکان پذیر نیست ؟؟ چه خاکی به سرم بریزم ؟ اصلا امتحانو کجا و چگونه باید بدیم ؟؟؟

 59. احمد مهرانی پاسخ

  سلام توی سایت پیام نور نوشته امتحان غیرحضوری خب الان کجابرگزار میکنه استاد امتحاناتو؟

برای ارسال نظر از فرم زیر استفاده کنید

پی ان یو نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
در صورتی که سوالی دارید باید از قسمت " پرسش و پاسخ " سایت استفاده کنید

قوانین ارسال نظر پرسش و پاسخ

 

 

 

 


نمونه سوالات پیام نور
سامانه پرسش و پاسخ اخبار پیام نور

 

این سایت هیچگونه وابستگی به دانشگاه پیام نور و مدیریت آن ندارد
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به PnuNews.com می باشد و استفاده از مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است .
طراحی سایت : پی ان یو نیوز
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است